Jump to content
GIGN Forum

Amx & C-d Uzstadisana


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nu tad paarlasi velreiz un velreiz un velreiz kamer sapratiisi, tur viss melns uz balta raxtiits ir kas un kaa jadara... es ticu ka tev ir windozigais serveris... tad lieto amxx instalacijas failu nevis zip failu, tad tev vispar nekas nebus jadara...

+ dazhreiz butu veerts iemest aci arii vinju forumaa, tur ir daudz noderiigas informacijas

+ nevajag but taadam memmiitim un prasit lai tev parada ar pirkstu kur kas jadara... paexperimentee nedaudz, padarbojies, ja tad nekas nesanaaks, tad vari prasiit...

+ prasi KONKRETAS lietas ko nesaproti, nevis 'es nezinu ko dariit talaak'... ja nezini ko talak darit, tad tas viss nav prieksh tevis, ej guleet

Link to comment
Share on other sites

nu liels paldies tiko visu itka izdariju iesu testet ceru ka bus smile.gif

lol`s es biju piemirsis pa hlds update kad sledzu servu on tas palaidas un jagaida lidz beigsies ^^

tiko notesteju par nozelu kko esu laikam saputrojis un nekas nesanak tas hlds update gaja neilgak par 1 min

cs direktorija ieliku amx tas ir adonns un parejos meta mod utt

bet pa to hlds update es izti nesapratu, vari paskaidrot ?

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

precizak sakot so rindkopu nesaprotu :

hlds servera instalēšana

hlds updatetool ir konsoles rīks, tāpēc, lai varētu ieinstalēt hlds, nāksies lietot konsoli. Attiecīgi jāizdara pāris darbības:

Spiežam pogu Start -> Run

ierakstām tur cmd

atvērsies melns logs

* Jaeinstālētais hldsupdatetool atrodas uz cita diska, tad ierakstām cd X: (kur X ir diska burts)

ierakstām tur cd C:\mansserveris (aizvietojam ar mūsu instalācijas direktoriju)

ierakstām:

hldsupdatetool.exe blah

blah vietā var ierakstīt jebko, jo pirmajā lietošanas reizē hldsupdatetool tikai atjaunos sevi no steampowered saites.

laižam vēlreiz hldsupdatetool, šoreiz sekojošā veidā:

hldsupdatetool -command update -game cstrike -dir . -retry

aizejam mierīgi paēst & paskatīties televizoru, šis process būs ILGS(man tas gaja apmeram 1 min)

Teorētiski šo darbību izpildes rezultātā vajadzētu iegūt svaigu hlds servera instalāciju. Ja hldsupdatetool pa vidam izmet kādu kļūdu, tad to vajag vienkārši palaist vēlreiz un tas turpinās instalēt serveri no tās vietas, kur tas pabeidza.

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

nesaprotu no tas zvaigznites uz leju sad.gif

tagad ir tadusies vel 1a problema startejot serveri man met ara host error

Host_Error : Couldn`t get DLL API from .\cstrike\addons\metamo\dlls\metamod.dll

un ja kas ir jadara ar to amx install kuru novilku ?

es to ieinstaleju un kad to starteju tad man met ara weocome to amx mod x, bet pec tam

Run-time error "5"

ivalid procidure call or argument (prasa lai spez OK )

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

ew tas amx adonu faili bija jaliek C:\Program Files\Valve te, nevis te C:\Program Files\Valve\cstrike ja ta, tad viss man ir pareizi

bet es nesaprotu kapec man startejot servu met ara to host error

es pat cs parakstiju un visu saliku pa jaunu un tomer tas errors metas ara sad.gif

Diemzel esu vairakas reizes parakstijis cs un parlicis AMX, host errora nau atklaju ka tas rodas no z botu lietosanas, bet tomer AMX man nestrada sad.gif

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

tev hosterror metas jo tu metamod vietaa esi ieraxtiijis metamo

to amxx instalaciju vari nahrenizeet, vinja kaukada liika ir...

un vispar, kads sakars c:\program files\valve ar hlds serveri? tu man skiet jauc pashu speeli ar serveri... nee nu protams var arii laist serveri no pashas speeles direktorijas, bet es ticu ka tas nebuus ar svaigakajiem failiem, kaa arii noteikti kaut kas tur neshtimees...

Link to comment
Share on other sites

valve tada sakara ka tur taksh ir jaliek tie addons\amx utt, vai tad ne ?

pa host error ja izsledz VAC tad tas nemetas ara,

metamod esu pareizi uzrakstijis

ka tad ir jastarte servs ja ne no hlds.exe kas atrodas cs direktozija?

ar to hldsupdatetool.exe kkas nau ritigi jo man vins saka no rindinjas

C:\HLServer\HldsUpdateTool.exe -game cstrike -insecure -nomaster +maxplayers 10

tb kad starte

WARNING: unreconized parameter `-insecure `

WARNING: unreconized parameter `-nomaster`

WARNING: unreconized parameter `maxplayers`

WARNING: unreconized parameter `10`

Checking bootstrapper version ...

Tad es veletos saprast ka jataisa hlds servs ar hldsupdate

meniks ja ierakstiju

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

labi vis jau butu labi ja es varetu atrast "C:\HLServer\hlds.exe"

esu izveidojis C:\mansserveris un ieksa ir tikai hldsupdatetool.exe install.log un hldsupdatetool_redme sad.gif

kur lai es dabunu to hlds.exe ? tas ko taja topic mineji ka bus ilgs update man gaja paris sekundes un vis vairs neka nekotika

butu mili no tavas puses ja tu to paskaidrotu smile.gif

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

Bet es tiesi to nesaprotu ka un kas ar to konsuli ir jarikojas konsule jaraksta C:\mansserveri tad hldsupdatetool.exe blah un pec tam hldsupdatetool.exe -command update -game cstrike -dir . -retry

psc lol`s sapratu, redz ko var izdarit ja pratigi palasa smile.gif

nu tad es eju paskatities TV

bet vai vari apmeram pateikt cik ilgi tas bus ? 1, 2 h ?

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

nu tur kaukadi 500mb kachaasies.. ticu ka tev atrums no arzemeem ir pie ~30kb/sec... tad tas buus kadas 4-5 stundas smile.gif

bet nu cik atceros, tad paarraidaamie dati ir kompreseeti, tapec tur varetu but mazak nekaa 500mb...

varu ieteikt veel nokopeet no CS direktorijas kartes un ielikt taas hlds karshu direktorijaa, tas aiztaupiis kaadus 100mb kachaashanos. protams veicot sho darbibu parbaudi, vai tev jau nav nokachajushaas kartes, kaa arii pirms kaut ko kopee, apturi hldsupdatetool, tad nokopee un tad atkal palaid hldsupdatetool

Link to comment
Share on other sites

Viss itka nokachajas kopejais lielums 420(MB) consule rada C:\mansserveris> un nekust ne no vietas, ta itka ir pedeja rindinja

uztaisiju hlds.exe shorkatu un propetijos ierakstiju C:\mansserveris\hlds.exe" -game cstrike -insecure -nomaster +maxplayers 10 +sv_lan 1 +map de_aztec

kad visur saspiezu OK un gribu palaist serveri tad vinjs man izmet ara veco labo host error

man ir tada aizdoma ka updatee laika, ka kadu failu kopeju ir ari pagadijies fails kurs vinjam nepatik sad.gif

un tapec met ara to host error`u

kas man butu jadara ? vai parka4at to update ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...