Jump to content
GIGN Forum

System Failu Apgreids


amnezija
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Ir kādā veidā bez diska iespējams atjaunot system failus? Lieta tāda, ka vēl jo projām nav atrisināta vecā problēma un viens paziņa teica, ka iespējams reizē ar vīrusu ir izdzēsts kāds system fails, kas atbild par to, un to varētu atjaunot nevis pārinstalējot, bet atjaunojot nu nav īsti skaidrs kā tur tas notiek, bet doma laikam, ka Windowsam pa virsu instalē vēlreiz Windowsu un aizpilda tikai tukšās vietas respektīvi "replace all" efekts nu man tā šķiet. Uz laptopa stāv orģināls Windows, kas nāca reizē ar pašu datoru arī virsū ir orģinalitātes zīme u.t.t tāpēc nepārsteidzos ar pašdarbību, jo ne man ir "orģināls" Windows Vista disks ne arī grasos to uz savu roku darīt. Ā tik jāpiemetina, ka pie vizuālās vides laptopam var piekļūt tikai caur safe mod un tad ir jautājums vai kādā veidā caur Windows update var atjaunot tos failus bez atsevišķas caur diska atjaunošanas? Caur disku negribās arī tur neko darīt, jo nezinu vai tas, ko nokačāšu atbildīs tam, kas ir uz laptopa un var sanākt vēl lielāks margarīns...

Link to comment
Share on other sites

bez diska ja, bet bez pashiem windows failiem ne

Kā to saprast? Es jau saku, ka vienīgi caur safe mod var piekļūt pie vizuālās virsmas. A, piemēram, "Windows Vista Home Premium" ir tas, kas man būtu vajadzīgs vai arī viņam ir savi sērijas Nr. un versijas?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...