Jump to content
GIGN Forum

Kā Pāraudzināt Kaķi?


worm
 Share

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=2EFUJ-DEBpA...feature=related

:lol:

dziivoju ar kakji visu savu muuzhu, iznjemot tagadni .. un nekad man nav naacies iekaapt kaadaa izkaarniijumaa vai peljkjee, man kakjis staigaa pa galdiem, pa gultaam, citreiz uzkaapj man uz galvas - tieshaa noziimee :) bet mees parasti nekad neko arii vinjam neaizliedzam. Tad jau labaak vispaar kakji maajaas netureet, jo kakjis nav no taadiem dziivniekiem kursh pakljausies. Par spalvaam, nu jaa ir bik' kaasis :ermm: bet tur neko nevar izdariit, vinjam vinjas kritiis visu gadu, vismaz manam kriit :) un ja dikti nepaciet spalvas ieteiktu griidas mazgaat katru dienu :lol:

tik tieshaam kakjis ies kur vinjsh gribees, un ja tu centiisies kaa vinju ierobezhot, tas tieshi preteeji kalpos vinjam par iemeslu, lai vijnsh atkaartoti tur dotos. Zinjkaariiba ir specifiska ieziime kakjiem, ko vajadzemtu njem veeraa uznjemoties atbildiibu par maajdziivnieku.

vieniigais ko vareetu dariit, uztaisiit vijnam taadu kaa savu istabas stuuriiti, nopirkt kaadu kozhokveidiigu gultasvietu, kur vijnsh vareetu iet bez bazhaam ka kaadu traucees, taada attieksme vinjam naaktu tikai par labu, jo tad vinjsh vismaz justu ka tas stuuriits ir tikai vinja personiigais iipashums, kas kakjim ir ljooti buutiski.

eem.. neieteiktu izreekjinaaties fiziski, jo vien negibi no riita piechuraataas kurpees iekaapt, kakjis vienmeer atriebsies ja izdariisi vijnam ko ljooti nepatiikamu.

par purna iebaazshanu suudos, vareetu liidzeet mazam kakjiitim, bet ne lielam.

elektriiba un taaas lietas ... :slap: tas liks kakjim pazaudeet personiibu, kur nu neatgriezeniski baidiities no kaut kaa.

es miilu kakjus ^_^

Link to comment
Share on other sites

Alise tas ari tomer kads kakjis

Man ara kakjim 10+ gadi viss taka vajag bet majas kakjis stulbs, naak parasti vakaros melnie utt :superlol:

Vel ari daziem cilvekiem majas ir tadas vietinjas kur tomer nevajadzetu kakjim loznjaat :thumbsup:

par to ssscat var gadities ka atri iztereesies tad pa vel 10$ japerk atkal klaat

Link to comment
Share on other sites

nenoliedzami kakjis kad ir vecs paliek riebiigs, bet tu jau veel nezini pats kaads buusi, kad buusi vecs :lol:

uzskatu ka nav taadas vietas kur kakjis nedriiksteetu iet! Man maajaas ir jaadod kakjim vieta, un tad tikai es .. un maajaas kakjim vajadzeetu buut Bosam, un tad tikai naakam mees/mirstiigie :thumbsup:

un tici man, droshi varu apgalvot, ka mans kakjis ir laimiigs :) - http://www.draugiem.lv/gtop/?d7hosrr ^_^

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

edit:

tas Herba max animal stop ir īstermiņa līdzeklis, pēc diennakts efekts pazūd

edit2:

varbūt kādam ir pieredze tomēr ar elektrošoku vai ultraskaņu? :)

Tajaa vietaa kur visbiezhaak noliek chupinju noliec kkadu kasti tjip vinsh vinjaa vienkarshi pieradiis dirst un tad to kasti vnk parvieto peec kada laika man taa bija ar savu kaki...

Nezinu vai paliidzees.

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=AapA8alsWC4...feature=related

Tikai nenobiede savu kaki lidz navei.

Un zini... varbut ari kakiem var but stress un depresija! Tu tacu negribi, lai tavs dzivniecins paliek nefors.

Beefs

p.s. mans kakis laikam ir nomiris. Jaiet meklet garaza, kamer vel nav sadalijies. (kakiem patikt noslepties, kad vini mirst)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...