Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Nu MVD jau nemaz nebuus tik viegli panjemt :) Shitie 3punkti ir zelta vertee,veel vajag punktus :) Janokjer sancenshi un tad deretu arii attalinaties nedaudz :) Tad jau ariii bus miers sirdiii kaadu laiku :) Jo dziiities tikai pakalj arii nav forshi :) Vajag nokjert un notureet tos svariigos punktus :)

Link to comment
Share on other sites

Protams, ļoti liels prieks par uzvaru un saku RD paldies par šiem 3 punktiem tomēr, imho, pēc šīs RD atmošanās viena no švakākajām spēlēm sezonā. Uzbrukumā, vairākumā samērā bezzobaini + tie vārti arī tika gūti ar zināmas veiksmes palīdzību. Jā, okej, labāk uzvara sliktā spēlē neka skaists zaudējums un arī 3. spēle izbraukumā, kas atstāj iespaidu, bet šādi spēlējot pret MVD mums pat punkts nesanāks.

Anyway, paldies Dinamo un ceru, ka spēle uzlabosies. :)

Edited by T0masS
Link to comment
Share on other sites

es tomēr neteiktu, ka šī bija švaka spēle. Mazākumā tika nospēlētas kaut kādas 16 vai cik tur minūtes. Divu vārtu pārsvaru ieguvām makten fiksi un jau no paša sākuma Dinamo spēlēja no aizsardzības, līdz ar to - viņi nekādu klasi uzbrukumā nerādīja, jo nejuta nepieciešamību.

Pirms trešā perioda man 2:1 rezultāts nepatika, es domāju, ka spartaks toč vienus iemetīs, kā arī bija, tikai par laimi spruktam sanāca vēl trešos pirms tam iemest.

Pret MVD jau būs pilnīgi cita spēle. Grūti iedomāties, kā mēs viņus varētu uzvarēt, jo viņi šķiet ļoti laba komanda, bet nu cerēt jau drīkst :)

Link to comment
Share on other sites

18min mazaakumaa , jaasaka kaa ir , mazaakumam visu cienju ! dzeki tureejaas ...

runaajot par MVD , diezin vai muuseejie var cereet uz uzvaru !? tomeer izbraukums un dzeki jau pret Spartaku izskatiijaas biki pagurussi , iespeejams tas arii bija saistiits ar mazaakumu , bet tomeer MVD aizsardziiba un asaaa speele katraa situaacija !!! nu nezinu , skatiisimies un tureesim iikskjus ..

Link to comment
Share on other sites

Nebija iedvesmas cept jaunu topiku, līdz ar to izdomāju paprasīt tepat.

Tā kā tuvojās Latvijas izlases pārbaudes spēles un man ir uznākusi iedvesma atlikt pāris latus un kādu no viņām abām apmeklēt, izdomāju jau laicīgi ieķert dažas biļetes. Rezultātā atkal nonācu pie vecā jautājuma, uz kuru tā arī neesmu atradis atbildi - kā var zināt kurā pusē spēlēs komandas? 200. sektori, cik atceros, rullē, jo tur varēja ļoti operatīvi tikt gan pēc alus, gan uz toleti, tomēr ja pretinieku vārtsargs 1. un 3. trešdaļu iecerējis ņemties pie 100. sektoriem, tad ir vērts apsvērt iedzīvoties tur. Tātad, any ideas?

http://shop.piletilevi.ee/plevi/upload/LHFdec2009.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tā kā tuvojās Latvijas izlases pārbaudes spēles un man ir uznākusi iedvesma atlikt pāris latus un kādu no viņām abām apmeklēt, izdomāju jau laicīgi ieķert dažas biļetes. Rezultātā atkal nonācu pie vecā jautājuma, uz kuru tā arī neesmu atradis atbildi - kā var zināt kurā pusē spēlēs komandas? 200. sektori, cik atceros, rullē, jo tur varēja ļoti operatīvi tikt gan pēc alus, gan uz toleti, tomēr ja pretinieku vārtsargs 1. un 3. trešdaļu iecerējis ņemties pie 100. sektoriem, tad ir vērts apsvērt iedzīvoties tur. Tātad, any ideas?

http://shop.piletilevi.ee/plevi/upload/LHFdec2009.jpg

Tas jau atkarīgs no Tevis, ko Tu vēlies - izbaudīt spēli, vai toleti un aliņus. ;) Bet nu es ņemtu laikam tos sektorus, kas ir pie kafejnīcas, jo tomēr tur arī normāls chill ir.

Link to comment
Share on other sites

Nu jaa :) NEvajadzeja teikt ka bus 6punkti shajaa izbraukuma serijaa :) Lai gana tik forshs fiiilings bija kad Matiis Andersons pateica,ka nez kursh paredzeja mums 6shus punktus pret shaadiem pretiniekiem :) Es tas biju :P Ja buutu vel kadu no savam iespejam izmantojushi viss bus chikeniekaa...Da es vispar istenibaa cereju uz nichu un tad jau paljauties uz veixmes fortuunu bet figu tev...Nu lab ko lai padara :) Ceru ka Znachoks arii musu puishus OLIMPIADEE shadi spees uzkachaat SKILLU :DD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...