Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

ARNASONS un citus raxtus es saaku aizdomaaties,ka vinsh nemaz nav tik labs,kaa visi gaidijaam un ko vinsh izmaksaaja :)

Domāju, ka aizvadot tikai vienu treniņu kopā neko vairāk pagaidām nevar gaidīt. kautcik objektīvi varēs spriest pēc 10 spēlēm. Citi laukuma izmēri, jauna komanda...

Link to comment
Share on other sites

Tie tiesneshi vnk ZB...Vismaz punkts pret LOKO jau ir :) juhuuuuu..... Ja netiesaatu taaadi DZIMUMLOCEKĻI, viss būtu daudz labāk...Bet nu punktiņš ir un ceru ka izrausim uzvaru,lai gana gribētos redzēt kaa Petrovickis bullīti izpildītu :P

Znaroks maak dejot striptīzu :P

http://www.apollo.lv/portal/fun/articles/186172

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Bļeģ tas Sprukts zajebal!!! Cik var netrāpīt pēdējo metienu! Es vnk hujeju! Un es nerunāju tik par šo spēli. Es saprotu, ka visiem tā gadās, bet nejau tik daudz kā viņam! Visu garīgo jau sapisis ar šitām huiņām, bļeģ!

PS atvainojos par daiļrunību, bet vajadzēja izlādēties

Link to comment
Share on other sites

da taa vietaa lai iemestu tukshos vinsh vispirms no 2m attaaluma aizmet kaut kur skatitajos,nevis trapat tukshos, a otro reizi taa vietaa lai iemestu ATKAL tukshos,vinsh met taa lai vartsargs ar kaju nagiem atvaira...nu pzdc...Da tik daudz iespejas,cik mums shodien bija,sen nav bijis....PZDC vnk...esmu shokaa..

Link to comment
Share on other sites

Jā, ziņa ar Ozo šorīt sabojāja manu tā jau slikto garstāvokli. Viņš šosezon ir līderis gan uz laukuma, gan ģērbtuvēs. Un ja vēl viņam būs jāstaigā ar kaklā iekārtu roka līdz gada beigām, tad ne jau uzreiz janvāra sākumā viņš leks laukumā. Es domāju kaut kad janvāra beigas - februāra sākums.

Link to comment
Share on other sites

Komentētāji (LTV7) teica ka sporta avīzē esot intervija ar Masaļski. Kāds nezin kur netā varētu palasīt?

Par spēli: spēle laba, bija interesanti skatīties, tikai trūka asuma, kā pie mums Rīgā, kad Ozolinš klapēja to čali uz ledus :D Zēl ka papisām, bet viens punkts arī ir punkts.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...