Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

1. Jābūt jaunākajam, vai vismaz pietiekami jaunam VLC (man ir 2.1.1.)

2. Lejuplādējam šos failus --> http://failiem.lv/u/wveiomm

3. Iemetam abus failus VLC, sd mapē, visbiežāk atrodams sekojoši: (Program files - VideoLAN - VLC - lua - sd)

4. Atveram VLC un tālāk jau saskatām līdzību ar attēlu un ļaujamies hokejam.

5. Links sāk strādāt tikai kādas 30 minūtes pirms spēles sākumā, tā kā uzreiz nevajag krist panikā. Galvenais tikt līdz vietai, kur parādās spēļu laiki kā attēlā.

m5t8o7ixw9hf3bateesh.jpg

Edited by bacard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nekāds jaunais pavērsiens tas noteikti nav! :) Tas bija skaidrs jau kādu laiku, un pēc ielikšanas atteikuma draftā, līguma laušana jau bija tikai pašsaprotams turpinājums.

Katrā ziņā bija jautri palasīt komentārus sporta portālos par to, ka nu tik lielā iespēja Rīgai dabūt viņu atpakaļ....''Aiziet, jāsteidzas, tikai 48 stundas'', ''Ābols cerams nekļūdīsies un sauks Dārziņu atpakaļ uz Dinamo!''...Pie tāda stulbuma nedaudz vainīgi arī raksta autori, kuri neapskaidroja to, kas ir atteikuma drafts un kādi ir tā nosacījumi, kā arī nekādi potenciālie scenāriji netika aprakstīti un vispār Latvijas medijos tas tika pasniegts nepilnīgi.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

kāds ir griezis ghetto hokejā? vai varbūt kādam ir vēlme? :D

Varetu but interesants pasakums, bet nu tur man liekas ka limenis prieks manis ir par augstu :D Tur tomer spele daudz salidzinosi austa limena speletaji. Ja ari butu realas iespejas normali paspelet, es jau labprat.

Link to comment
Share on other sites

Velns Girgensons pedejaas 2vas speles, saak pelniiit nesmukus -3 koef. Djinamka shodien ariii ne pajokam pie 0;3 ierubijaa citos atrumos un woooppss wooopsss atspelejas :)

Bet tomeer overtime ielaida un zaudeeja ne tikai Riiga , bet arii es savu optibeta cheku. (Uzliku,ka Riga uzvares ieskaitot OT un P) liku pie rez 3:3.

Par Girgensonu nav ko raizeeties. Puika pirmajaa mainjaa ticis un pirmais gads tik NHL. Ne taa komanda patraapiijaas,jo pirms shiim divaam speeleem Zemgus bija viens no labaakajiem @ Sabres.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...