Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

abcdefuck savickis teica, ka neesot citu variatu ar treneriem, šaubos vai būs kāds cits. Ja ābols po neievedīs, tad būs gan jau jauns, būtu ideāli atpakaļ šupleru, jo tas varēja katru gadu playofā ievest

Edited by ELLESMVul-
Link to comment
Share on other sites

Huļi jūs cerat, ka mēs tiksim playoff? Nu cmon skataties reāli uz lietām, ka šogad dinamo ir dirsā kaut gan, ja viņi spētu visas spēles nospēlēt tā kā viņi nospēlēja pret SKA, bet nu redz pret Minsku atkal papisām :( nu nedomājat, ka es esmu kkāds pesimists vnk jāskatās reāli.Kaut vai tas ir sports un tur var atgadīties jebkas.Un arī, tad, ja tiksim playoffāā, tad gan jau pēc pirmās sērijas būsim ārā, bet nu kā es jau teicu, tas ir sports un sportā var notikt jebkas.

Link to comment
Share on other sites

Huļi jūs cerat, ka mēs tiksim playoff? Nu cmon skataties reāli uz lietām, ka šogad dinamo ir dirsā kaut gan, ja viņi spētu visas spēles nospēlēt tā kā viņi nospēlēja pret SKA, bet nu redz pret Minsku atkal papisām :( nu nedomājat, ka es esmu kkāds pesimists vnk jāskatās reāli.Kaut vai tas ir sports un tur var atgadīties jebkas.Un arī, tad, ja tiksim playoffāā, tad gan jau pēc pirmās sērijas būsim ārā, bet nu kā es jau teicu, tas ir sports un sportā var notikt jebkas.

izskatās, ka tagad grupā pirmie būs maskavas dinamo un maksimums mēs tiksim izslēgšanas spēlēs un būsim 8 un pret viņiem būs psc :D :D

Link to comment
Share on other sites

piespiedīs sist pretī :) :) :)

ar tadu hokeju mes turpat pedeja vieta ari paliksim :D

Loti ceru, ka izlasu logs palidzes puishiem atsvaidzinat galvas un noveerst negativas emocijas, kas iekrajusas spelejot tik bezzobaini.

Link to comment
Share on other sites

Nekas, shodien panjemsim krievus 5:2 es saku :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...