Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

lmz davai lud6e kazhdij svoju komandu? :) Tam zhe i6o stolko kandidatov :) Budjet interesenej jesli u nas budut 3 razniji komandi u kazhdova :)

FBI - Pingvini

GooD MeN -Chikaga :)

Tam zhe isho Ducks, Montreal,Boston,Wild,Sharks ,tje zhe samiji pobidjitelji KINGS :)

Link to comment
Share on other sites

Vnk ja jus liksiet 2vataa uz 1nu komandu tad kasti daliet uz pusem :DD 2vas kastes katrs nevar pacelt :DD Print ja tu nopietni piedalies tad PM ar saviem datiem... personas kodu, skype nick un telefonu.... Lai nebutu pec tam, aij es tikai pajokoju... Mums te viss pa nopietno notiek :DD

Link to comment
Share on other sites

Vnk ja jus liksiet 2vataa uz 1nu komandu tad kasti daliet uz pusem :DD 2vas kastes katrs nevar pacelt :DD Print ja tu nopietni piedalies tad PM ar saviem datiem... personas kodu, skype nick un telefonu.... Lai nebutu pec tam, aij es tikai pajokoju... Mums te viss pa nopietno notiek :DD

Done, nosuutiju savu infu. Bet kaa mees daram iisti? Uzvaretaja komanda dabuun kasti alus no katra, vai kaa? : D

PS. UN kaa ir ja neviens team neuzvar no muusu liktajiem?

Edited by Print`Screen
Link to comment
Share on other sites

Znaroks 2min pirms speles beigaam iespejams izraus uzvaru :D Un manus 40ls ko uzliku uz Maskavu dubultos :DD

Pietam es jau biju samierinajies ar padirstiem 40ls, vnk pedejaa nauda betsafe kontaa, uzmetu visu uz Znachoku ,,,, HA SANJEM...

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

jupī - jupī - jey :)

Gooodie, alus kaste jau pie Tevis? ^_^

Ceļā no Vācijas :) ~4d varētu būt... :)

Printeris - Vancovera

GooD MeN- Chikaga

FBI- Pingviini

lmz- Devils...

Vel lidz playoff palikushas dazhas kaartas, taa kaa ja kads grib var vel piebiedroties :)

Divas komandas ir no Rietumu konferences divas no Austrumu :) Butu jau ideali ja visas 4tras tiktu pusfinalaa ... Tad man reali 1maa dueleshanas bus ar Printeri , un lmz spekosies ar FBI :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...