Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

da nu 4to podelatj , DM toka mogli ostanovitj SKA. Nu da DM vigrali moladci, tam boljwe psiholagi4eski SKa bili podavleni. Nu 4to govaritj kto ta proigrivaet kto ta viigrivaet takov sport!

P.s. F.B.I un Good,man nu 4to zavtra rewu kak vam peredatj pivko, dumaju ludwe vsego perekinutj vam denjuwku na wjot i sami sebe kazdij kupit pivko. Zdu vawego rewenija 4to dumaete. :)

Link to comment
Share on other sites

50/50 par to, kas no abām komandām cīnīsies par kausu. Pirms sērijas AK Bars protams bija favorīti, bet pie 3:3 sērijas, abām komandām ir pilnīgi vienādas iespējas. Traktors pat ir uz lielāka viļņa ja ņem vērā faktu, ka sēriju izlīdzināja.

Link to comment
Share on other sites

P.s. F.B.I un Good,man nu 4to zavtra rewu kak vam peredatj pivko, dumaju ludwe vsego perekinutj vam denjuwku na wjot i sami sebe kazdij kupit pivko. Zdu vawego rewenija 4to dumaete. :)

Mnje tak i ludshe a to dostafka do Ljiepaji dorože polu4itsa :DD

No kazhdij dolzhen tagda fotku zakinutj tut, 6to realnja kupil pifka JASHIK BUDWEISERA :DD

lmz FBI i6o njevigral :D I6o AK BARS ilji Traktor mozhet MD bitj ih snog :DD

Link to comment
Share on other sites

Viņš lika uz SKA es uz MD, MD izslēdza SKA. bet ja nu gribās, varam arī pagaidīt līdz mirklim kad Oļegs trieks kandžu no Gagārina :)

Es kaut ko palaidu garaam? Runa ja nemaldos gaja par GAGARINU :DD

P.s. Jap runa gaja par GAGARINU :) Es liku uz to ka vinnees jebkursh cits , tikai ne SKA< jo vinsh bija parliecinats par SKA un tad TU ar savu MAskavu uzradies :) Lai gana es personigi jau sakumaa zinaju ka MASKAVA njems GAGARINU :DD

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...