Jump to content
GIGN Forum

Vīrus In Vista


amnezija
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Šodien gribējās sen aizmirstai spēlei novilkt tā teikt uzlabojumu no kaut kādas game adreses. Nu par cik kompim ir virsū, portatīvajam, Windows Vista + vēl nortons un FF jaunākais, kas ķipa skēnē vai ir vīrus neuztraucos par to, kad novilku failu lasu anotāciju kaut kas rakstīts par bin, system32 ok man pietiek nekur tālāk failu nebāžu un dzēšu to ārā! Pēc brīža uzlec paziņojums, ka laptops ir inficēts ķipa uzreiz arī paziņojums vai viņu dzēst ārā u.t.t visu saspiežu, bet vienīgais, kas bija laptops uzkārās un nekā. Aši uzmetu rr un pēc tam itkā sākumā viss ok aiziet līdz tam brīdim, kad piedāvā izvēlēties useri viss iet gludi bez starpgadījumiem. Izvēlos savu jeb main adminstrator useri ievadu paroli ķipa sāk lādēt. Nu labi aizlādē, tad ekrāns paliek melns bet nu ne tākā izslēgts un nekas nerādas tikai peles kursoru var bīdīt kā grib. Tā man arī bija pirms tam kamēr iesila, bet tagad viņš vairākas minūtes nereaģē un paliek tas melnais ekrāns un tik var peles kursoru bīdīt. Lieta skaidra, dirsā ir. Tad šādā gadījumā es varu, ko pats tur mēģināt iesākt vai vien tik ir jādod meistariem labot?

EDIT: Tāda sajūta, ka reizē ar to trojana dzēšanu būšu izdzēsis arī kādu vizuālā aspekta .exe failu... Jo piemēram kaut kādu task manageru es varu paņemt, bet dekstopu nerāda...

Pašlaik caur task manager uzrāda, ka strādā šādi faili.

asghost.exe
csrss.exe
dwm.exe
taskeng.exe
taskmgr.exe
winlogon.exe
wuaudt.exe

Moš kāds zinošāks redz, kas te ir lieks vai kas te trūkst?

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

vnk uzinsteleee kko normaalu ! kas saucaas xp , man vista (pie nortoona apstaakljiem, kas man ir pirktais smaukais labais orgjinaalalais) teica , ka man ir kkaads viirus valve mapee :/ un neljaavaa speeleet cs . es meegjinaaju kachaat no viskkurienes cs1.6.exe

beigaas sapratu , ka vainiigs nav cs , bet vista

Link to comment
Share on other sites

Normāli ir 3 : tavs User, System un Local sevice. Parsti visādi čmo slēpjas zem sytem vai zem tava usera. winlogon tas nevar būt, tāpat kā csrss un taskmgr. Es nezinu kā ir ar Vistu bet manuprāt šaubīgie ir wuaudt, taskeng, dwm un asghost. Es nevaru tik labi salīdzināt jo man ir Xp uz abiem PC, ja būtu vista tad vairāk varētu palīdzēt.

Edited by k34ups
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...