Jump to content
GIGN Forum

.lv Domeens


hasek
 Share

Recommended Posts

Vispirms gribēju pajautāt vai domēns no nic.lv tiešām izmaksā, kopā, 8.50 ls gadā? nav tur kaut kāda maksa par lietošanu, vai vēl sazin kas?

Es no šitām lietām neko nesaprotu, bet nākoš nedēļ, plānoju savai lapai uzlikt lv domēnu, tapēc man vajag kādu kurš man viņu nopirks/pasūtīs un uzstādīs, par normālu cenu. Mana lapa stāv uz freehostinga. Tam kurš piekritīs es atsūtīšu naudu, caur paypal (tos 8.50 + cik tu gribi par uzstādīšanu).

Cik jūs prasat, par tādu darbiņu? rakstat šeit pat, vai sūtat PM.

P.s Palūgšu pieteikties tikai tiem, kuri jau ir darījuši tādas lietas

Edited by hasek
Link to comment
Share on other sites

Principā tur nekas nav jāuzstāda.

Aizpildi online pieteikuma formu, ievadi IP adresi, pie kuras tiks piesaistīts Tavs reģistrētais domains, veic samaksu par norādīto laiku un 24h laikā Tavu lapu varēs apmeklēt caur reģistrēto domainu. Easy as abc.

Link to comment
Share on other sites

Aizpildi online pieteikuma formu, ievadi IP adresi, pie kuras tiks piesaistīts Tavs reģistrētais domains, veic samaksu par norādīto laiku un 24h laikā Tavu lapu varēs apmeklēt caur reģistrēto domainu. Easy as abc.

Nu jā, bet tur jau tā lieta. Man nav ip adrese. Kad būros šitām lietām cauri, tad, cik sapratu jaaliek, nevis uz ip, bet uz nameserver, tad vēl kautkas jātaisa pie "parked domains".. nu, īsāk sakot, es negribu spiadīt kaut ko uz dullo, īsti nesaprotot, ko daru. Tapēc labāk kādam samaksāšu, lai izdara to 100 %pareizi

Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar to, ka domēna īpašnieks var būt fiziska, pilngadīga vai juridiska persona.

Par tehnisko informāciju runājot, pieļauju, ka tavam free hostam ir savi neimserveri, kurus tev jānorāda reģistrējot domēnu.

P.S. Domēna pieteikums tiek izskatīts 3 darba dienu laikā, pozitīvas atbildes rezultātā domēns sāk strādāt līdz ar atbildes vēstules nosūtīšanu. Rēķins tiek izsūtīts nākamās nedēļas sākumā un tas ir jāapmaksā 2 nedēļu laikā.

Link to comment
Share on other sites

ar freehostingu šitā huiņa neies cauri, ja nu vienīgi ar servera uzturētāju var vienoties... freehosti parasti izmanto vienu ip uz kuru var atrasties 1000+ dažādi domaini, kuriem ir jābūt ierakstītiem servera configā, citādi tie nestrādās

Link to comment
Share on other sites

nu normalam freehostingam pie registresanas tu izvelies

1) lietot savu domenu

2) pirkt domenu registresanas laika

3) lietot greehostinga subdomenu

Iespejams to vares manit settingos, bet nu es nezinu.

Nu musdienas webhostinga cenas ir tik letas, ka freehostings tiesam ir tikai grutibas, laika teresanas austa pakape. Visticamak tava lapa nesver vairak ka 100mb - tatad par 2-3ls tu butu aprikots ar normalu servisu + ari domenu var smuki caur firmu noslegt un tev tur nevajag nekadas vestules ar rekiniem sanemt un ta talak + par to nemaksajot neviena lieka santima (tikai par pasu domenu) kr4 ja kadi konkoreti jautajumi sazinies ar mani - kam8ikaza (skype)

Edited by kamikaza2
Link to comment
Share on other sites

P.S nic.lv var registreet domeenu, maksaajot caur paypal?

der.

noteikti nē.

kas tev bļ*& ir ar to peņapāli? :blelohs:

lieku 10 punktus, ka esi saspamojis biz utt shitus, šie tev aizmeta uz peņapāli 30 dolārus un tagad esi zirgā.

edit: paņem normālu hostu latvijā http://lathost.lv/plans.php?plan=1〈=lv (k-vai, ir vel dahu&^% citi hosti) viņi tev piereģistrēs tavu vēlamo domēnu un tev nebūs jā&^%išas ar nic.lv

Edited by Deadalive
Link to comment
Share on other sites

tev nav vajadzīga atsevišķa ip, lai uzliktu savu domainu, tev vajag, lai web uzturētājs piedāvā iespēju izmantot savu domainu... un tur nav nekāda sakara ar nameserveri! Kā jau kamikaza2 pateica, ja pie regošanās tu vari norādīt savu domainu, tad viss ir bumbās. Ja tādas iespējas nav, tad visticamāk konkrētais hostings tev nederēs...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...