Jump to content
GIGN Forum

Rustyclown


STEPAN
 Share

Recommended Posts

Parejais viss ir bullšits un kaut kādi rusty murgi no viņa sapņiem.

Tatad visi ir lohi un tevi aizskāra tas ka kāds pasaka I hate Jews[ko, protams , neviens taja vakara nepateica]? Rly?

kādēļ tu saki, ka nepateica, ja pateica? nevinu reizi vien. m? melot ir slikti čalit. zinu, ka stepans tev klana biedrs un jūs mby esat tādi tuvi jo tuvi draugi, bet nu neko labāku nepanāksi diršot, ka viņš neko tādu nav teicis vakar/aizvakar. viņš teica. mby tavs mīļums tevi piekrāpa un aizgāja spēlēt bez tevis (cik cietsirdīgi no viņa puses...) un tev nebij šādas iespējas redzēt viņa tekstus. kā pamatojumu tava draudziņa tekstiem, kas tika izspausti es varu pieminēt viņa tekstu šeit forumā ''atbrīvot serveri no pabirām'' - tīrs rasistisks teikums. pietam it nemaz nav smieklīgs. cietsirdīgs. tākā lūdzu piever savu pāksti un neraksti šeit savus sūdus. no tevis neko citu kā ''runa neiet'' vai ''rusty ir resns'' nevar sagaidīt, jo - tu nebiji klāt. pieredzēji tikai bana momentu. es, personīgi, uzskatau, ka šis bans bij neizbēgams, jo kādā brīdī 100% atkārtotos rasistiskie teksti. nu. uzbraucieni man un provokatīva uzvedība šo bana piešķiršanu tikai paātrināja.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

:) Viņš varbūt ir plecīgs, bet resns nu gan nav :)

nu tad viņam reali nebija pat iemesla apvainoties.

Atbrīvot serveri no pabiram, izklausas neželīgi, bet kamēr tu pats sevi neuzskati par pabiru , tam nevajadzētu aizvainot tevi vai kādu citu. Ja tev pašnovertējums ir sūda limeni , nevaino citus.

Link to comment
Share on other sites

es to tekstu neuzskatiju kā vērstu pret sevi, bet kā pret minoritātēm un es uzskatu, ka ko tādu nevajadzētu pieļaut. esmu pavisam pārliecināts (laigan ļoti ceru, ka man nav taisnība), ka vairākas dienas tā skandinot tika neviens vien apmeklātājs aizskarts. serveri sastāda ~ tikai 30% latviešu.

Link to comment
Share on other sites

nē nē. tu esi kautko pārpratis. rakstiju par to, ka es spēlējot tf2 lietoju komandu voice_enable 0, kas nozīme, ka es nedzirdu tos, kas runā pa mikrofonu, jo tiešām - lielākā daļa cilvēku ir vainu ļoti kaitinoša vai arī lohi kā to pieminēju. paļaujos uz to, kad situācijās, kad tas mikrofonu bazars paliek pavisam neciešams, tad kāds čatā uzraksta un es apklusinu personu kur nu tu kautko čakarējas...

P.S šo komandu voice_enable 0 es iesaku visiem. var saglabāt labi daudz nervu šūnu.

Link to comment
Share on other sites

ja esi krievs tad taa arii pasaki

Offtop - un kāds tur nahren sakars ar krieviskumu? :D Viņš pasaka, ka bans par antisemītismu ir vietā, bet tu viņu par krievu tautības pārstāvi te nostādi :D Pēc kā tu spried? 3 smailikiem vai tā viena teikuma, ko viņš uzrakstīja.

Par tēmu - tur smird pēc abpusējas nepatikas, bet ja tiešām kāds skandina "es ienīstu ēbrejus" tur bans nevis uz dienām, bet labākajā gadījumā uz gadiem līdz mūžīgam būtu jāliek...

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Es NE REIZI neteicu, ka ienīstu ebrejus.

es to tekstu neuzskatiju kā vērstu pret sevi, bet kā pret minoritātēm un es uzskatu, ka ko tādu nevajadzētu pieļaut.

Ja tu uzskati minoritātes par pabirām, tad tevi ir jāizraida no mūsu multikulturālās sabiedrības.

Reāli bans man ir tāpēc, ka es viņam nepatīku. Atrada, kur ar tizlu interpretāciju var piekasīties, un tik brauc pa vienu un to pašu. Ja nesapratāt - ES NE REIZI NEESMU TEICIS, KA IENĪSTU EBREJUS.

P.S. Es esmu gandrīz (1 no vecvecākiem ir lietuvietis) tīrs latvietis, dzimis un audzis Latvijā ar latviešu vecākiem, pabeidzis latviešu skolu, neesmu skinheds.

Link to comment
Share on other sites

tātad tevis tekstiem -

1. Judenfrei is a wonderful state of a server, which can be achieved by Zyklon B.

2. I dont like Jews

3. censties atbrīvot serveri no pabirām

- nav pilnīgi nekāda sakara ar rasismu? m? un kas tad ir domāts ar vārdu pabirām, ja ne vien ēbreji, kuri tiek pieminēti visur ( skatīt 1. un 2. ) ?

paskaidro. ko tu domā ar vārdu pabiras?

tātad pabiras - noteikta mazākuma cilvēku grupa ar kāda veida izteiktām iezīmēm - minoritātes. bļad un tu tagat dirs, ka te nav nekā rasistiska? cirvis.

un ko tu vislaik skani ar saviem tekstiem ''ES NE REIZI NEESMU TEICIS, KA IENĪSTU EBREJUS.'' ? bļiņ - čatā to vien kā varēja lasīt 3 dienas no vietas.

personīgi pret tevi? lol. spēlē. esi rasists. vari pats būt ēbrejs vai gejs, vai kāda cita minoritāte - man tas netraucē, jo redz es neesmu rasists, bet. liels bet. kamēr tu serverī nereklamē savus uzskatus, kas var aizskar citus cilvēkus. savādāk čill. ne pret tevi, ne pret kādu citu tava klana memmberu man nekā nav.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

1. Judenfrei is a wonderful state of a server, which can be achieved by Zyklon B.

2. I dont like Jews

3. censties atbrīvot serveri no pabirām

- nav pilnīgi nekāda sakara ar rasismu? m? un kas tad ir domāts ar vārdu pabirām, ja ne vien ēbreji, kuri tiek pieminēti visur ( skatīt 1. un 2. ) ?

paskaidro. ko tu domā ar vārdu pabiras?

tātad pabiras - noteikta mazākuma cilvēku grupa ar kāda veida izteiktām iezīmēm - minoritātes. bļad un tu tagat dirs, ka te nav nekā rasistiska? cirvis.

un ko tu vislaik skani ar saviem tekstiem ''ES NE REIZI NEESMU TEICIS, KA IENĪSTU EBREJUS.'' ? bļiņ - čatā to vien kā varēja lasīt 3 dienas no vietas.

personīgi pret tevi? lol. spēlē. esi rasists. vari pats būt ēbrejs vai gejs, vai kāda cita minoritāte - man tas netraucē, jo redz es neesmu rasists, bet. liels bet. kamēr tu serverī nereklamē savus uzskatus, kas var aizskar citus cilvēkus. savādāk čill. ne pret tevi, ne pret kādu citu tava klana memmberu man nekā nav.

Jā, es esmu teicis 1. un 3. BET BEIDZ MAN PIESIET OTRO, hokai? Tu esi vienīgais, kurš kaut ko tādu no kaut kurienes ir izrāvis. Es arī neesmu rasists, turklāt, kā tu iedomājies manu dzīvi, ja es būtu, ja es tieši 14. pārceļos uz dzīvi uz tādu pilsētu, kur ir daudz ebreju, negroīdās un mongoloīdās rases pārstāvju. Sabiedrības pabiras - idioti, truliķi, zadroti - tādi, kas nesaprot, kas notiek pašu idiotisma dēļ (nejaukt ar dabas mātes pienīgās krūts trūkumu).

Link to comment
Share on other sites

Nu pieagušam cilvēkam jau būtu jāsaprot, ka ēbreji NAV rase, tādējādi, tas NAV rasisms... Vienkārši smieklīgi par jums paliek. Ēbreju ienīšanu varētu saukt par nacismu, bet tieši nācijas ienīšanu par nacionālā naida kurināšanu, vai kā jau iegājies teikt - nacionālismu!

Link to comment
Share on other sites

Es ienīstu Ēbrejus, jo tādu Ēbreju vispār nav ir tikai Ebreji.

Turpinot par postu. Rusty tu patiešām esi resns, pat tik ļoti, ka uz smadzenēm ejošie asinsvadi ir aizspiesti tādējādi izraisot skābekļa badu, jo:

tu nesaproti, ka viņš (STEPANS) nevienā brīdī neteica "I hate the Jews" bet gan "I dislike the Jews". Ir atšķirība.

nobanošanas brīdī teksts bija šāds:

[bRATVA]Vaarnas Saka Kraa: "Čau rusty, kā iet?"

[bRATVA]STEPAN: "Kā sievai?"

[bRATVA]Vaarnas Saka Kraa: "Kā bērniem?"

Rusty: "Tu man esi pieriebies!"

Un tad tu nobano Stepanu. Par ko? Par rasismu, kuru tā arī nekur neredzēju (visas spēles gaitā biju klāt), jo "I dislike the Jews" nav rasisms, tā ir negatīva dzīves pieredze vai vāja izglītība. Tad sanāk, ka tu viņu nobanoji, jo esi resns un tas, ka viņš to izcēla tevi aizvaino vai arī tāpēc, ka viņš pajautāja kā iet tavai sievai. Manos laikos par to banus nelika. Tātad paliekam pie otrā.

Secinājums: "Nomet lieko svaru."

Link to comment
Share on other sites

OK šis man ritīgi izveda no pacietības,parasti tikai forumus pārlasu!!! Pirmkārt atslābstat tas nav perm bans!GET A LIFE!!!! Ja rusty to tajā brīdī uztvēra kā rasismu ,naida kurināšanu, tad viņam ir visas tiesības iešķiebt banu!Malacis Rusty!Vairāk adminu, kas tādus naida kurinātājus bano vajadzētu GIGNā !!

p.s pašam nācies saskarties ar latviešu bāleliņiem, kas kaut ko "dirš" virsū krieviem, vai otrādi neciešu tādu rīcību un par tādām lietām bans pelnīts, ne permanent bet 5 stundas jau var iedot atpuusties !

Thx ja izlasījāt!

Link to comment
Share on other sites

Judenfrei un ir resns, kā arī mīl fragot un apsaukāties uz centīgiem spēlētājiem, kuri attīra serveri.

Pat tavā sūdzībā ir saskatāms rasisms. Vispār izlasot visu topiku var vienīgi nojaust, ka STEPAN domā, ka ir baigais nazis un tieši nevienu neaizskarot nedabūs banu, bet visiem viss tā pat ir skaidrs. Pats tagad piesienas pie vārdiem, lai sevi attaisnotu, bet visiem ir skaidrs viņa mēķis - provocēt adminus un citus spēlētājus.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...