Jump to content
GIGN Forum

Light


Sebis
 Share

Recommended Posts

Nē, sienas nespīd, spīd lampas, nu vajadzētu spīdēt. ^_^ Un ja tas ko maina tad mape ir priekš hl nevis cs.

Ar Wall funkciju gan nebūs istais efeks, jo viņa spīdēs pati, bet ne viņai apkārt.

Ja vari propaan, tad labāk pastāsti pats. :)

Nu vairak vai mazāk es sapratu ka valve.rad var pārlikt par light.rad, tas neko nepalīdzēja, log failā nerāda saiti uz viņu pie RAD kompilēšanas un gaismas nav.

Edited by Sebis
Link to comment
Share on other sites

How do you know what texture emits light or not? You ask, well this is simple, just open the lights.RAD file found in the World Craft /Valve Hammer Editor folder or where your RAD program is e.g. C:\Program Files\Valve Hammer Editor with a text editor such as notepad, this list the textures that will give off light followed by the colour of the light and finally the brightness e.g.

YELLOW 255 200 100 2000

yellow nav krāsas nosaukums, bet tekstūras nosaukums, kādai jāspīd... Tie cipari 255 200 100 parāda krāsu rgb formātā (r(red) no 0 līdz 255, g(green) no 0 līdz 255 un b(blue) no 0 līdz 255)...

piem. tev ir tekstūra ~krabis_x, tad ieraksti tajā failā krabis_x 255 255 255 2000...

Link to comment
Share on other sites

Liekas tu īsti nesaprati jau no paša sākuma :D

Es saprotu ko nozīmē tie cipari, es zinu kādām tekstūrām vajadzētu spīdēt, es tikai nesaprotu kāpēc man viņas nespīd. :(

Man ir tas fails un tur jau ir saraksts ar visām vajadzīgajām teksturām.

Link to comment
Share on other sites

Man ir zhlt mape, pašā mapē vispār nav neviena rad faila, es meiģināju RAD pārlikt no tools mapes uz zhlt, bet tas nelīdz, meiģināju arī palaist ar kompilatoriem kas ir tools mapē, bet tad logā raksra ka nevar atvert light.rad

EDIT:

Ļoti atvainojos, redz kā sanāk stūlbas kļūdas, un šī ir viena no tām. Lielā problēma ir tikai manā neuzmanībā, light.rad, nevis lights.rad

Kā teikt septiņs reiz nomēri, vienreiz nogriez. Vis kārībā. ^_^

Edited by Sebis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...