Jump to content
GIGN Forum

Apgalvo Ka Hacko


Recommended Posts

Nezinu kā viņš to izdara bet vienkārši, serveris ir ieslēgts spēlējām, viņš teica ka nohakos serveri, nu es teicu lai pamēģina, serveris izslēdzās, un atkal pa jaunu jāslēdz neticēju vēlreiz.

Teica ka jāieraksta tikai IP un darīts, bet kā to var izdarīt, vai uzlikt aizsardzību vai ko? Konsolē neko nerādija...

Niks: KennT

IP: 85.158.78.206

Link to comment
Share on other sites

:unsure:

Vai ta amx ir rcon parole? <_<

Ja ir tad kur?? :blink:

rcon.jpg

Luuk shiten te ir tas briinums, RCON parole ir pashaa saakumaa kad tu sleedz iekshaa serveri. un kur winsh ir lietojams?

- Konsoolee, ja piem neesi admins savaa serv, tu vari vnk saakt - rcon_password <tava parole>

peectam var mieriigi lietot visaadas komandas ar vinju piem - rcon mp_freezetime 0

rcon friendlyfrie 1

Link to comment
Share on other sites

Turpmaak uzmaniigaak apskaties pinotos topikus!

Link to comment
Share on other sites

Njāāāā man ir tieši tāda pati problēma, servera konsolē skatījos - viens rakstīja:

"shas server budet off :)))))"

un vsjo, servera konsole vienkārši uzkarās

banošana neko dedod, ja džeks ir baigas kretīns un viņam nav ko darīt viņš vienkārši nomainot MAC adresi uzliek sev citu IP un ieiet nokrašot serveri vēlreiz.

starpcitu iesaku banot caur servera konsoli "addip" jo banojot caur amxbaniem serverī var ieiet uz 3 sekundēm un es domāju, ka tas ir pietiekams laiks, lai nokrašotu serveri atkārtoti

liku fixu un atzīstu, ka servers turējās ilgāk, bet tomēr palika laužams :(

ZhaKS zabej viņam strelku un sadod pa muti, tad gan jau nelauzīs vairs serveri :D

Edited by plnk
Link to comment
Share on other sites

"shas server budet off :)))))"

un vsjo, servera konsole vienkārši uzkarās

banošana neko dedod, ja džeks ir baigas kretīns un viņam nav ko darīt viņš vienkārši nomainot MAC adresi uzliek sev citu IP un ieiet nokrašot serveri vēlreiz.

starpcitu iesaku banot caur servera konsoli "addip" jo banojot caur amxbaniem serverī var ieiet uz 3 sekundēm un es domāju, ka tas ir pietiekams laiks, lai nokrašotu serveri atkārtoti

liku fixu un atzīstu, ka servers turējās ilgāk, bet tomēr palika laužams :(

ZhaKS zabej viņam strelku un sadod pa muti, tad gan jau nelauzīs vairs serveri :D

Aj,nu īstenība ir psc aršitādiem,nobesījušies viņi jau.!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...