Jump to content
GIGN Forum

Serveris


Recommended Posts

mees ar draugu sataisijaam serveri viss itkaa ir zaibis tikai viena probleeminja... kad iet serverii raaada erroru nu tipa ka nepienjem modeli p_elite.mdl vai p_glock.mdl ... vai juus vareetu luudzu pateikt kas man ir jaaizdara nemainot amxx un nemainot modeljus taa lai neraadiitu to erroru :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Nu bп*d, lфмiski ka ies ar pluginu, bet pзc tв kв viтр teica faili ir tвpat uzmesti + modeпi NEVAR bыt vienвdi nosaukti, jвbыt "p_elite2.mdl" vai kam citam un tad ar pluginu tie ir jвiebaro...

EDIT4GEAR. Tu saproti, ka ja failus downloudos tie vienalga NERВDОSIES!!!!!!!!!!!!!?!?!?!?!?!?!?!??! Ieslзdz savu smadzeni!

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Paņem šo pluginu un nažu vietā ieliec pistoli un citas lietas... Tikai tur izņem skaņas utt... Vai arī aizsūti PM kādam koderim kā shine, domāju, ka viņš Tev ātri visu sataisīs...

EDIT. Vispār tas plugins ir slikta ideja, bet ja pacenšas var pārtaisīt...

EDIT.2. GEAR Tu ar savu stulbumu man jau apniki... Kad Tev pieleks, pēc Tevis dotā koda spēlētājs nokačās attiecīgo failu... Taču ar to neko nedarīs!!! Un lieki aizņems cietā diska mb.... Un skaņām no amxmodmenu nav nekāda sakara ar modeļiem!

EDIT.3. Woohooo duplets skatās topiku moš palīdzēs...

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Tu laikam neiebrauci tas ir plugins kurš nokačās tos failus kuri nav tiem playeriem kuri nāk tavā serverī.

EDIT.2. GEAR Tu ar savu stulbumu man jau apniki... Kad Tev pieleks, pēc Tevis dotā koda spēlētājs nokačās attiecīgo failu... Taču ar to neko nedarīs!!! Un lieki aizņems cietā diska mb.... Un skaņām no amxmodmenu nav nekāda sakara ar modeļiem!

Nestreso, vāū cik tur 2..3mb aizņem,psc

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...