Jump to content
GIGN Forum

Austiņas Ar Mikrofonu


macho
 Share

Recommended Posts

Vobšem, man vajag austiņas ar mikrofonu (noņemamu vēlams). Worms man ieteica vienas, bet tās man ir pa mazu, man vajag biš lielākas, citādi ausis sāp.

ideas?

p.s.

es negribu megakrutas ausis, priekš muzona man ir savi sennheizeri.

Link to comment
Share on other sites

Es mikrofonu ņemtu atsevišķi, jo tie, kuri nāk ar austiņām, ir mega-lieli sūdi - nenormāli klusi un skan kā tukšā telpā. Ja der tāds variants, tad pēti Labtec mikrofonus. Kaut gan man ir labtec usb webkamera ar iebūvētu mikrofonu, runāt varu kaut no blakus istabas un skaņa ir izcila (tā vismaz saka). Arī jack-veidīgie Labtec mikrofoni spārda. Turi uz galda un ne par ko neuztraucies. Izskatās viņš šāds. Par ausīm gan neko nemācēšu pateikt.

edīte : ok, es nerunāju par to headsetu, kurš postu augstāk :D usb spārda jebkurā gadījumā.

Link to comment
Share on other sites

a kur tu liec to savu labtec mikrofonu?

vispār jau man ar liekas, ka mikrofonu ņemt atsevišķi būtu labāk. it īpaši, ņemot vērā, ka es tikko vēlreiz iečekoju savas ausis - pēkšņi sākušas strādāt.

tos megagaming sūdus man nevajag. Es tām ausīm tāpat neredzu atšķirību no parastām pa ~20-30ls. Tāpat arī ar viskrutākajām ausīm kas man bijušas nevarēja cs-ā noteikt, vai nāk no sāniem vai no sāniem, bet augstāk.

Link to comment
Share on other sites

http://www.neostore.lv/item/NS-00007314/ šīs ir megaduber puper labas!

te ir tikai viens vārds - piskatevizirgs!

Quickedits "gudrajam" un bezsmadzeņu sejai- iemācieties lasīt, viņam nevajag mūzikas austiņas!

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

http://www.neostore.lv/item/NS-00007314/ šīs ir megaduber puper labas!

da ladna ja es ņemtu austiņas tad tās noteikti nebūtu bezvadu, jo bezvadu austiņas sux! lai arī cik krutas viņas ir uztaisītas, tāpat viņām ātri bača izpišas un plus vēl ar laiku zūd uztveramība. tā kā es neieteiktu bezvadu austiņas. ieteiktu ņemt tās austiņas ko van helden iesaka. :)

Link to comment
Share on other sites

Face! nejau austiņu kvalitāti nosaka cena. viņas kautvai uzreiz var salūzt. galvenais šajā gadījumā ir austiņas ar noņemamu mic lai klausītos mūziku. labākās austiņas būs kvalitatīvas, no tādas firmas, kurai ir stāžs.

kr4 vienas no labākajām austiņām būs tās, kuras ir 30 - 40 Ls robežās. veiksmīgu iegādāšanos! :)

Link to comment
Share on other sites

Nū, visu jau arī nevar gribēt, skaņa paliek skaņa. Ja nepļurkst non-stopā, tad tas īpaši nevienam netraucē. Pretējā gadījumā, labāk izmantot austiņas :D

Otro dienu spēlēju tf2 un pagaidām izskatās, ka tādā gaļā (15vs15) no skaņas vispār nav jēgas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...