Jump to content
GIGN Forum

Anti Spam Bot


amnezija
 Share

Recommended Posts

Uzgāju kādu anti spam botu sistēma jeb modu, kas man tīri iepatikās, bet tā adrese nestrādā un nevaru to modu nokačāt. Ja kāds zin, kur var vai pašam ir šāds mods būšu pateicīgs ja iedosiet.

http://resources.invisionpower.com/index.p...mp;showfile=559

Tur tās adreses skrīnā var apskatīt kā izskatās tas mods. Varbūt vēl pie reizes varat ietiekt citu labu anti spam botu sistēmu, jo tie botiņi sāk noriebties...

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Savā "Spama" sadaļā nomaini nosaukumu, piemēram, uz tā kā es uzrakstīju "Sūdiņi" un visi spam boti pazuda... Jo internetā tie meklē pēc atslēgas vārdiem "spam" "offtopic" utt.... Un vēl es nobloķēju ~300 e-mail adreses un spambotu vispār nebija =]

Link to comment
Share on other sites

Man liekas es esmu bloķējis vairāk kā 300 gan e=pastus, gan IP. :D Šaubos, ka tas ko mainīs, jo manu forumu apmeklē īpaši neatlaidīgi spam boti. Viņi uztaisa katrā sadaļā pa 4. postiem, kur tur viņu meklēšanas loģika? Zinu, ka ir tie spam modi, kur ir tiek pajautāts piemēram cik ir 1+1=2 un atbilde ir jāieraksta pašam, bet nesanāk neko tādu atrast... Nu varu mēģināt to tavējo, bet man tā liekas, ka es e-pastus laikam banoju nepareizi. :D ir tak jāliek @ pirms e-pasta nosaukuma?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...