Jump to content
GIGN Forum

Wow


Muhamed Alli
 Share

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tātad nezinu kāpēc nokačāju wow. Pēctam wow BC. ok paču rāda 2.0.0 kā uzcelt viņu uz 2.4.3 ?

Ā un to ilgo update arī dabeidzās bet nekas nemainijās (8h stāvēja gandrīz kamēr dabeidz) Ieeju wow leja stūrī rāda versiju 2.0.0 neatrodu paču kā sākt celt no 2.0.0 uz aukšu. Pārējos pačus kad gribu lādēt rāda kad vaiga vecāku paču pirm tā .... plz heeelp iedodat linku kur sākot no 2.0.0 var celt uz aukšu or smt

Link to comment
Share on other sites

Prieks klausīties gudrību pārpilnajā c-walkerī.

Redz warriori iedalās tankos vai dps.

Labi gear`ota warrior`a hp ir ap 15k. Level 70 warrior`am ar defaulto outlands quest reward itemiem ir virs 9k.

Cik grūti ir rakstīt kaut ko par wow latviešu valodā :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

Emm, nē, tu vienkārši esi daunis.

vai tu maz uz officiālā esi kādreiz spēlējis?

P.S. ar tiem pačiem ir pilns internets, bet nu... palaid Launcher.exe pagaidi mazliet un viņš tev pats atradīs vajadzīgo paču un sāks kačāt.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

nez man pagaidām ir visi :

WoW-2.3.3.7799-to-2.4.0.8089-enUS-patch.exe

WoW-2.4.0.8089-to-2.4.1.8125-enUS-patch.exe

WoW-2.4.1.8125-to-2.4.2.8278-enUS-patch.exe

WoW-2.4.2.8278-to-2.4.3.8606-enUS-patch.exe

mana versija paigaidām ir 2.0.0

negribi iedot pateikt kurs man trūkst? pašlaik kačāju kautkādu 2.x.x -> 2.4.0 (bet tas 2h kačāsies vel pašlaik 18%)

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

9k max hp taurenam =DDDD Man joprojām rēka rauj par wlMedia =DD

Tu vispār officiālajā esi spēlējis?

UBAAAAAHEDIT:

" Es n-tos mēnešus spēlēju ar warrioru iemācījos spēlēt normāli kačājos bet duēlī nulle, pārgāju uz citām rasēm un viss uzreiz uzvaru. Sagadīšanās? "

Es domāju, ka ar pāriešanu uz citām RASĒM mainās visa spēles jēga! =DDDDDDDDDDDD

Edited by feelya`
Link to comment
Share on other sites

Iesaku dabūt diskus no kāda (ja ir iespējams) un gaidīt, kamēr automātiski novilks pačus. Privātajiem parasti jaunākās versijas stāv. Vari arī dlot kaut kur no neta diskus. Bet es nezinu, kas un kā pēc tam būs (it kā arī visam vajadzētu būt ok).

Link to comment
Share on other sites

Es RIMI redzēju WOW un WOW:BC diskus. Ja es gribētu spēlēt offā, tad es nevaru novilkt WOW i-netā un piem. nopirkt tikai BC? Jo es domāju, ka pirkt parasto WOW nav jēgas. Parastais WOW dod to spēlēšanas laiku? Kāds varētu paskaidrot sīkāk?

Link to comment
Share on other sites

blood, to laikam nekad nevarees nevienam ieskaidrot. nelegaalie serveri tev tikai pasliktinaas iespaidu par originaalo wow`u. paspeeleesi tur biki, un liksies, ka wow`s ir kaa Muo. taapeec met pie malas tos suuda nelegaalos bezpriģeļus un nopeerc originaalo. tev jaapeer parastais wow un tbc. jaapeerk ir abi, savaadaak nekas nesanaaks. tbc ir upgreids parastajam wow`am.

Link to comment
Share on other sites

Panem free trial uz 10 dienam, un tur bus iespeja download uzreiz acc managmenta.

Protams tas aiznems laiku.

Pateiksu ari taka biju to sistemu petijis, free trial laika tu nevaresi izmantot mail box, trade, un aukcionu. Bez aukciona tas 10 dienas ir murgs, jo tur prastako cooperu var pa 2g pardot jau :) a speles sakuma 2g=gandriz viss ekips ja sakarigas cenas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...