Jump to content
GIGN Forum

Uzminiet Kas Ir Atpakal?


BurtoN
 Share

Recommended Posts

Iesaku lasīt visiem kam interesē norēķināšanās ar mūsu čomu!

Sveicināti, mani mazpazīstamie draugi! Kā jau foruma sekotājiem jau būs zināms, mūsu GHG draugs r3nam3, ir atpakaļ ar jauniem jokiem un izlēcieniem. Intro nerakstīšu gari, bet iemetīšu tieši to, ko mans tagadējais "draugs" šodien man uzdrošinājās pateikt. Varētu pateikt tikai to, ka visiem, visiem, kas vēlas mūsu čomu satikt to varēs darīt Rīgā 30-31. augustā Elik LAN cafe. Bet nu pa tēmu.

Iepriekš es biju diezgan labos online draugos ar r3nam3, bet šodien mūsu attiecības aizgāja uz nepareizajām sliedēm un domāju, ka tas jūs varetu interesēt. Šodienas IRC.lv saruna ar viņu.

No nekā man ienāk privātajā un sāk rakstīt, par to ka mani sitīs, jo esmu viņu nežēlīgi apvainojis! Lai nu kā tur bija sarakstīts tāds marazms, ka negribu lieki piemēslot forumu, tapec iemetīšu tikai irc logu.

Tātad mūsu GHG ieradīsies uz non-pro LAN turnīru, lai iedotu man pa galvu. Vai ir kādam vēlme viņu satikt?

PS. plz nesitiet mani jo es chitoju gotgame :{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

r3nam3_uberlogs.rar

Edited by BurtoN
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja arī tas idiots iedotu tev pa galvu tu no viņa varētu tīri sakarīgu summu dabūt caur tiesu. Tas nav īpaši nopietni ka 22 gadus vecs hokejists (^_^) dos tev bietē, domāsim reāli, laigan kas zin ko var sagaidīt no cilvēka kas tik bezsakarīgu iemeslu dēļ sāk draudēt.

Link to comment
Share on other sites

Gada sportists laikam arī ir - Gada krutākais galvā devējs. :muahaha:

Edit : Laba pērle :thumbsup: -

[r3nam3] tu esi pieradis pie online cilveekiem kas 99% neatbild par vaardiem

[r3nam3]bet tu tagad traapi uz to 1%

Edited by Dante594
Link to comment
Share on other sites

skaisti burton, tagad neskatoties uz to, ka mūsu Strēlnieks ir gadsimta mozgs ar šo tekstu

?[19:01:14] [r3nam3] nu tjipa sakars taads

?[19:01:17] [r3nam3] ka taadi pokemoni

?[19:01:21] [r3nam3] parasti dirsh ka man nikaa

?[19:01:26] [r3nam3] ir e burta vietaa 3

Tu ar saviem tekstiem īpaši augstu intelekta līmeni arī nedemonstrē.

vispār viņš ir foršs.

[19:11:23] [r3nam3] no sheit CS speelejoshajiem es 98% cilveeku varu atbildeet par vaardiem, a tu nevari pat 20%, taa ka padomaa ko runaa, un izdari secinaajumus iekams nav par veelu!

...

palasīju tālāk :D

?[19:22:44] [r3nam3] jo es to jau pieraadiju

?[19:22:49] [r3nam3] un es turpinaashu pieraadiit

?[19:23:21] [r3nam3] un ne jau fakts ir tajaa ka tu veel esi mazs un neliidzveertiigs

?[19:23:25] [r3nam3] man no taa prieka nav

?[19:23:28] [r3nam3] iedot pa galvu

?[19:23:30] [r3nam3] mazam puikam

?[19:23:36] [r3nam3] bet tas ir principa peec

Ak dievs, kas par dauni. No sākuma man šis topiks izskatījās pēc "eu, kāds lielāks, atsaucieties, a citādi mani rename sitīs" - izskatījās, ka pats gandrīz vai esi pelnījis, bet nu tas džeks ir tik debīls.

ok, es laikam tūlīt nošaušos no viņa daunisma...

?[19:27:17] [r3nam3] bet es nevaru

?[19:27:20] [r3nam3] to taa atstaat

?[19:27:29] [r3nam3] sava vaarda tureeshanas

??[19:27:32] [r3nam3] un pildiishans peec

vobšem - no šejienes tu vari mēģināt dabūt bloodlordu, kas aizies parunāties ar mūsu galda tenisa guru. Parasti satiekot tādus ampļus (lielisks piemērs ir L3on1d no Siguldas), viņiem dūša sašļūk papēžos.

Vispār jau es to bravūrīgo čali gribētu redzējam runājot ar alvi, kas no viņa gribētu uzzināt, ko viņš te gignam virsū dirsis :)

p.s.

rename, ja tu šo lasi, tad es tev gribētu pateikt, ka iedodot puikam, kas sīkāks par tevi galvā, vienīgais ko tu pierādi, ir fakts, ka esi idiots un ka, lai arī cik tas paradoksāli nebūtu, smagajā, fiziskajā un starptautiski populārajā sportā galda tenisā - ir iespējams atdauzīt smadzenes.

p.p.s.

ā, tas bija galda HOKEJS. bļeģ, es tak nespēju to atcerēties :D

Link to comment
Share on other sites

Eu blaad! Nu kur var buut tik apdaavinaats cilveeks jo saskatiit tanii tekstaa kaut kaadu uzbraucienu vinja nikam ir vienkaarshi neeiespeejami, bet muusu labais draugs r333nam333 to var!

Cik es atceros vinsh nebija nekaads 14 gadiigais pushels, kursh raadiija savus virtuaalos muskuljus! laikam vinjam paari 20 bija, tomeer ja tu esi nodzivojis tik ilgi kaut kadaam rievaam smadzenees vajadzeetu paraadiities, kaut vai tikai no taam reizee, kad vinsh ir dabuujis bietee (peec visa spiezhot tas nav reti).. Rodas iespaids, ka chalis no saviem 20 gadiem kaut kur paseejis 8 gadus, vai prosta uz to pereodu briinumainaa kaartaa aptureejis savu smadzenju attiistiibu - neveiksmiigs eksperments! :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Vot sitas iblis man kautka neparak patik. Ar savu kruto galda hokeju, vins tiesham izcelas un tagad vel mazakus grib sist, ne nu vienkarsi stulbs cilveks.

Gribetu dziive redzet vinu ka runatu ar kadu alvi or bloodlord`u, vot tad beidzot vinam varbut pielektu!

?[19:27:17] [r3nam3] bet es nevaru

?[19:27:20] [r3nam3] to taa atstaat

?[19:27:29] [r3nam3] sava vaarda tureeshanas

??[19:27:32] [r3nam3] un pildiishans peec

Chalim ir stulbu principi. Un vispar liekas ka vins nejieradisies uz Eliku. Pec tam ari 30 datuma varetu kads te iepostot vai vins ieradas un kas isti notika! beef`s negrib ar vinu parunat? :lol:

EDIT: moderatoram vispar pienaktos atvalinajums par vina izcilajiem postiem! DAUNIS!

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

?[19:27:17] [r3nam3] bet es nevaru

?[19:27:20] [r3nam3] to taa atstaat

?[19:27:29] [r3nam3] sava vaarda tureeshanas

??[19:27:32] [r3nam3] un pildiishans peec

Nē nu šitas teksts ir vislabākais :D Cilvēks ar principiem :superlol:

PS. Bloods, Alvis ir baigie samuraji? :D

Nu par bīfa šaulin cīņas mākslu es pārliecinājos video :D

Link to comment
Share on other sites

macho nu nezinu gan vai biju pelnijis. biju shokaa par vinja stulbumu, atrodot kko ar savu nick un tagu 3rror Tm. :D nuuu nezinu kaa bus bet es gribu redzeet ka vinsh atbild par vaardiem ko vinjam uzdirsh kaads kursh ir vecaaks par vinju. Savadak vinsh te tiinju siteejs un visi kritiis kaa negudri!

Link to comment
Share on other sites

šajā pašā :10cm:

Spiest uz smailiju

Blad labs! A kas tas nabags tur paarpaalii censhaas nostaaveet, kad beefs vinju sit!?

Ja beefs nebuus dzeris tad jau vinsh to r3nam3 pa elika sienaam izmseerees :D

EDIT: A juus redzeejaat, kaa (laikam klients) skatiijaas uz jaku kura vinjam palika rokaa peec veiksmiigaas beefa kustiibas, chalis mekle kur pazuda vinja oponents :superlol:

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...