Jump to content
GIGN Forum

4uwis Baned..


4uWiS^
 Share

Recommended Posts

Tātad, šodien spēlējot cs_militia, nošāvu 1 savējo, par ko viņš arī mani sodīja, respektīvi ar slapu...

Bet piedzimstot nākamā raunda sākumā, vienkārši mani izbanoja..

Es šaubos vai kāds mani vēlēsies atbanot, kaut vai bans ir pārspīlēts un es to neesu izpelnījies, cerēšu kad kāds manu banu samazinās vai vispār noņems nost.

LINKS UZ DEMO: http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2008-08-13...-cs_militia.zip

IEMESLS:

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: GIGN CS 1.6 / Pub

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: 4uwis

BAN] Iemesls banam: DAUNIS

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 15 minutem 2 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec 69 dienam 10 stundam 23 minutem 58 sekundeem

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] --------------------------------------------------------------

p.s Es atvainojos tam cilvēkam, kuru nošāvu galvā.

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

Biju uz vietas. Neredzēju gan vai 4uwis nogrieza vai nenogrieza hostus, tāpat nezinu cik speciāls/nespeciāls bija tas TK, enīvei man kaut kā liekas, ka bans ir mazliet par traku priekš tādiem izgājieniem. Protams, varbūt ir vēl kaut kas tāds, ko viņš izdarīja un man palika nemanīts, bet neko tādu personīgi es nemanīju.

Offtopic, jau laiciņu esmu gribējis uzzināt - vai ir kaut kādi noteikumi par to, ka nedrīkst nošaut hostus?

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

es par to hostu shaushanu banu lieku nedauz ilgaak( 1000 vai 10000 ), atkariigs no taa kaa pirkstinji pasliid... jo hostu noshaushana uzreiz izbojaa misiju ct pusei, kas noziimee to, ka vinjiem jaskraida pa mapi un jameklee kaads nenospraadzis T, lai uzvareetu...

Link to comment
Share on other sites

ES NOSHAAVU SAVEEJO GALVAA, KGAN GRIBEEJU VINJU SAVAINOT! VNK EMХCIJAS NJEEMA VIRSROKU! PROTSTA NOSHAAVU NETIISHAAM SAVEEJO GALVAA, KURSH IZRAADIIJAAS ADMINS ZEM FAKE NIKA UN MAN BANAANS UZ 70 DIENAAM!

p.s Lыdzu piedod admin, kurр spзlзja zem fake nika un mani nobanoja uz ilgu laiku par TA.

p.s.s Neesu noрвvis nevienu hostu, dзп kв man banвns stвv.

p.s.s.s Banвns ir neadvekвts..

Link to comment
Share on other sites

Offtopic, jau laiciņu esmu gribējis uzzināt - vai ir kaut kādi noteikumi par to, ka nedrīkst nošaut hostus?

Gribēju tikai pateikt, ka ar hostu šaušanu/nešaušanu tam nav nekāda sakara. Sakars tam ir ar to, ka 4uwis ir vienkārši prātā nepadevies puisis.

Man arī prikolī, ka viņam emocijas ņem virsroku tā, ka viņš NEJAUŠI nošauj savējo. Nezinu gan kā tas ir iespējams.

Pacieties līdz oktobrim, puika, serverī tu nevienam netrūksi.

p.s.

es arī cs nespēlēju un neko nezinu :nja:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...