Jump to content
GIGN Forum

Ram Izvele


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

http://www.m79.lv/product/single/group/16/...SATA_2_GLAN_ATX

Uz si te mobo skatos ram, interese konkreti dd2,2gb gabala, 800mhz.

Veikals kura luru m79, bet nekadi nevaru iebraukt a4kiribas 20ls-50ls ja sie nosauktie parametri ir vienlidzigi.

Varbut firma un taimingos visa dela, un kaut kados non ecc un ecc.

Tapec velos jusu piedavajumus dzirdet, kurs butu tas labs variants, servera rami neinterese.

Un cenai nepieversiet uzmanibu, galvenais ir kvalitate un stabilitate.

p.s Sapni piepildas, visu komplektu faksu pc ^^

Komplektacijas uzmetums

pc.rar

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Nu tur taa lieta kar taa pat kaa mashinam Nosaukums var maksat vairak neka pati prece bet lieta taada ka kingston RAM ir tiesam labi bet a-data ir taa nu 50 uz 50 var nemt neko sliktu nesaku .

Link to comment
Share on other sites

Varbūt vari pateikt kāpēc tev tāds kompis vajadzīgs? Ja pirktu ar domu uz priekšdienām, tad pagaidītu līdz jaunie Intel Nehalem nāks ārā.

Paga, lol. tu takš esi mukard no boota.. Ok, viss jasna. Varbūt paklausies, ko tev tur saka? A!?

P.S. EJ NAHUJ (vienkārši gribējās pateikt :) )

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Laikam man līkas rokas, bet plati ar tādu nosaukumu nespēju atrast asus lapā. ja pa tādu naudu ņem plati, tad vajadzēti tākā ņemt ar DDR3 atbalstu ko ne? Ko tu tur sākumā muldēji par ECC. Ņem non-ecc, jo ecc ir domātas serveriem. Es jau nu labāk pa to štuku paņemtu elitāru mauku uz stundu, bet tas jau esmu tikai es...

Link to comment
Share on other sites

Nokoplektētas nozīmē, ka vairs nevar mainīt pasūtijumu ? Lūdzu saki - jā, LŪDZU.

Katrā ziņā, kad būsi savu tūkstošvērto kasti iegādājies, gudriniek, iesposto te, kas tev tur beigās salikt, ok? :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...