Jump to content
GIGN Forum

Gta4 Uz Pc


HyperBoy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mani iegaaza v-karte, kas jau bija paredzams, laigan veel joprojaam uzskatu, ka GTA jau vareeja mans PC pavilkt. Diivainaakais ir tas, ka iemesls, kaadeel neiet ir DirectX - uzliku v9.0c, un Can you run it paraadija shader'u versijas pa nulleem (skat. screen). Tagad arii paargaajusi veelme kaut ko chakareeties sakaraa ar GTA.

453034607.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tiem, kam spēle neļauj iestatīt augstākus spēles parametrus, izveidojam gta iv folderī dokumentu commandline.txt un tur ierakstām komandas -norestrictions -nomemrestrict un viss.

Par spēli - baigi forši izveidoti personāži, tas, kā viņi runā, kur skatās, kā skatās, kādas sejas grimases, vispār šķiet, ka tur ir baigi piestrādāts. Story arī patlaban foršs, nekur tālu tikai jau neesmu ticis. Mašīnas super, vispār visa fizika ir forša. Bet, nezinu kā ir uz high, bet uz medium dažās vietās grafika izskatās tā kā no vice city vai vēl trakāk, piemēram, pielaikojot apavus veikalā. Vnk kubi. Uz high nespēlēju, jo mēdz pazust vai "nodilt" ceļš zem mašīnas un citi objekti, bet tā kāršanos neizjutu. Kopumā spēle baigi aizrauj.

Link to comment
Share on other sites

Es tagad spēlēju uz ~360mb, bet varu arī uz ~1000mb, bet tad uzreiz nav tas, viss savādāk, es jau pieradis pie šī grafona.

Un jā, Traffic, ir taisnība, man patīk visas fizikas, viss, cilvēkus forši triekt, sejas, kustības, Story man it sevišķi patīk :)

29.57% Bet nezinu, iepriekš jau biju pie ~34%, kaut kas nogļukojis.

Tagad varu pirkt pa lēto ieročus pie LJ(Little Jacob)

Link to comment
Share on other sites

Man nav 3GB, vienkārši tā uzrakstiju, lai es visus settingus varētu likt uz MAX.

Un kad es to šitu uzlieku, man uzreiz tekstūras ielādējas, nav tā ka ielādējot spēli, pašas tekstūras neielādējas.

EDIT: To izdariju ierakstot @ commandline.txt -availablevidmem 128.0

Edited by *jancis38*
Link to comment
Share on other sites

Izveido Grand Theft Auto IV folderī commandline.txt failu, ar saturu:

-norestrictions -nomemrestrict -availablevidmem 256.0

Vajadzētu rādīties kautkādiem 500MB apjomam.

Klau, ir iespējams viņu spēlēt ar joysticku?

Man joysctik's ir, bet kā ar viņu spēlēt, nav ne mazākās nojausmas. :/

Link to comment
Share on other sites

Speelee ir viens liels gljukains suuds, par kuru tika lieki izmesta nauda... Vispaar nafig nepirkshu nevienu speeli caur stiimu, o tas nav normaali, ka tie kas nopeerk speeli nevar vinju speeleet, bet tie kas nelegaali nokopee veesi mauc!

GTA IV IS STINKY SHIT - Nu tas ir officiaali.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...