Jump to content
GIGN Forum

Par tiesiibu iegushanas iespejaam


worm
 Share

Recommended Posts

Pirmkaart, tie kas man (vai kadam citam GIGN memberim) prasiis tiesibas IRCaa, tiks uzreiz noraidiiti... piemeers iz dziives:

(dev1at0r): tagad driikst ar tevi runat vai esi aiznemts ??

(worm): nu ko tev vaaajag? :\

(worm): fixi vienaa teikumaa pasaki un tinies

(dev1at0r): nebutu kada iespeja re5p3cT klanam sanemt tiesibas[jebkads sakumaa]

(worm): nee

(worm): punkts

Otrkart, man pilnigi neinteresee kaados superigos topos tu atrodies un kados serveros tev ir admin tiesibas... (ar retiem iznjemumiem)... tapec vien ka tev ir tiesibas uz [ieraxti savu serveri te] nenozimee ka tev automatiksi pienakas tiesibas uz GIGN servera

Treshkart, visvairak necieshu ja dara sekojoshas lietas:

1. Prasa kapec xxx nikam kaa arii yyy nikam ir tiesibas, bet man nav

2. Saak luugties par tiesibaam

3. Uzmacaas ar to lai es atbildu, kaut gan es savu galavardu jau esmu pateicis

4. Neuztver manis teikto

5. Piepishaas jebkadaa citadaa veidaa

6. Spamo nezheliigi

Ceturtkart, parsvaraa tiesibas iegust tie, kurus es PERSONISKI paziistu, t.i., esmu saticis dziivee.

Gadijumi iz dziives kuri PILNIGI NOTEIKTI nedabus tiesibas:

1. Visbiezhakais gadijums - puisis ienak IRCaa un privatajaa man paprasa vote tiesibas

2. Puisis GIGN serverii prasa vote tiesibas

3. Puisis kursh jau kadu laiku spelejis GIGN serverii un prasa tiesibas

4. Puisis kursh sedejis kaadu laiku GIGN IRC kanalaa un prasa tiesibas

5. Puisis kursh suuta man privatajaa mesadzjus

6. Puisis kursh suuta man emailus

Luugums iegaumeet, tiesibu prasishanai ir domaats SHIS FORUMS nevis mans emails vai arii IRC...

Paldies par uzmaniibu...

(edited by macho)

BLOOD, jau nez kurais panks domaa ka tiesiibas dabuus uzvarot mani duelii vai arii pieraadot sevi. NU NAV TAA. Man un citiem adminiem ir PO cik labi kaads potenciaalais admins speelee.

Link to comment
Share on other sites

redzi... izdomaat kaut ko origjinaalu ir sameeraa gruuti, bet ja tev tas izdodas (pietam veel sheit forumaa kur rekvesti peec tiesiibaam tiek uztverti, nevis kaa mircaa vai worma meilaa smile.gif ) tad ir arii iespeejas dabuut taas tiesiibas (nu un pastaav jau veel arii citi veidi... (kuri vareetu buut diezgan daudz ja jau visi kuri neder tika nosaukti)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pilniigi un galiigi piekriitu tev worm , mums ar bija servers , tik izjuka .Man bija apmeeeram taaa katrs otrais e-mail vai irca chatotaajs , jautaaja par tiesiibaaam.Besii jau tas man aaraaa.Bet tomeer laba manta ir tiesiibas :PPPPPPPPPPPPPP.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Luugums iegaumeet, tiesibu prasishanai ir domaats SHIS FORUMS nevis mans emails vai arii IRC...
Esmu ieveerojis ja tu ircaa runaasi muljjkiibas diezvai tevi kaads nnems par pilnu.
BLOOD, jau nez kurais panks domaa ka tiesiibas dabuus uzvarot mani duelii vai arii pieraadot sevi. NU NAV TAA. Man un citiem adminiem ir PO cik labi kaads potenciaalais admins speelee.

Protams...ja es nespeeleeju tik labi kaa kaads no GIGN, tad es nevaru buut admins ? <-diezvai...smiliez.de_82.gif

Esmu uzzinaajis ka nevis speelee6ana ir tas galvenais, bet tava galva ar kuru tu domaa .

>>>----> smiliez.de_2036.gifsmiliez.de_2036.gifsmiliez.de_2036.gif <----<<<

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...