Jump to content
GIGN Forum

Kas Grib Adminu Kada No Gign Serveriem


Bijach
 Share

Recommended Posts

Psc esmu vienkārši dalbajobs :@ Kar4 līdzīgs kā te notika kar4 vakar ap 24:00 biju miegains un sēdēju ircā spamoju par savu chanu lai attīstās un re kāds raksta Cs 1.6 Steam acc = 2sms un tieši man vaijg pa lēto nopirkt steamu nu vo rakstu tam čalim niks karambaa prasu pārdod acc viņš saka jā es prasu bildi viņš saka tūlīt gaidīju kādas 10min (pa to laiku meklēja netā bildi) Nu vo atsūtija bildi bija css i cs16 viss okey prasu talak kas jasuta chalis saka 2sms katrs maksa 3ls nu ko man ir pieslegums no firmas tadel nebija tik loti zhel nu aizsutu sms un chalis vnk izgaist psc jau visu dienu pa channeliem mekleju to kuci ;[

Kā lohu mani appizdija + prasīju gatheri vai kads pazīst viņu daudzi pateica ka vinjus ari appizdzija psc vnk ;[ vnk biju miegains un nedomajot uzkeros vnk loti vajadzeja steamu :axe:

Link to comment
Share on other sites

karambaa prasu pārdod acc viņš saka jā es prasu bildi viņš saka tūlīt gaidīju kādas 10min (pa to laiku meklēja netā bildi) Nu vo atsūtija bildi bija css i cs16 viss okey prasu talak kas jasuta chalis saka 2sms katrs maksa 3ls nu ko man ir pieslegums no firmas tadel nebija tik loti zhel nu aizsutu sms un chalis vnk izgaist psc jau visu dienu pa channeliem mekleju to kuci ;[

Kā lohu mani appizdija + prasīju gatheri vai kads pazīst viņu daudzi pateica ka vinjus ari appizdzija psc vnk ;[ vnk biju miegains un nedomajot uzkeros vnk loti vajadzeja steamu :axe:

:lohs: :lohs: :lohs: :lohs: :lohs: :lohs: :lohs: :lohs:

Kamer ir tadi ka tu, būs tadi, ka viņi.

Link to comment
Share on other sites

Man vienkвєрi пoti vajadzзja steamu (vзl aizvien vajag ) vienkвєрi uz rokвm naudas 0 bet kredоts cik vien gribu ;[ un 100% zinвju ka gribзja appist bet 30min parunвjвm tipja man tagad baigвs problзmas ar naudu un tв tвlвk tomзr appisa :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...