Jump to content
GIGN Forum

Metallica


JimBugA
 Share

Recommended Posts

koncis bija vienkarshi izcils!!! :woot:

kaut arii tagad juutos ka izdirsta jaanjoga - spranda saap, balss nav, kakls saap + temperatuura - bet

tas bija taa veerts. 2 stundu laikaa uznjemtas emocijas veel mani nepametiis vismaz nedeelju.

"We gonna see all you motherfucker's very soon with a new album!!" - can`t wait! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

nekas labs tajā koncertā nebija... Patiesībā, down, kas bija iesildītāji, ne tikai iesildīja skatītājus, bet arī nospēlēja visu uzstāšanos tā, itkā tas būtu viņu koncerts... Paldies dievam, vismaz viena no grupām to bija spējīga izdarīt...

Metallica, protams, lika visiem gaidīt savu ieraššanos, tas nopietni krita uz nerviem, man nez kāpēc likās, ka maksāju lai nokslausītos un redzētu metallica uzstāšanos dzīvajā, nevis metallica sound crue vazāšanos pa skatuvi, un kaut kādu mazu ķiparu prasmes ar slotu un dvieli...

+ tam visam vēl alus cena nebija no tām mazākajām sūda 0.8 maksāja veselus 2 Ls un ar 1/2/3 jau nu nepietiek...

Ausis arī nedaudz aizkritušas, ņemot vērā, ka stāvēju 2m no skatuves tieši centrā...

Edited by Lecter
Link to comment
Share on other sites

Metallica, protams, lika visiem gaidīt savu ieraššanos, tas nopietni krita uz nerviem, man nez kāpēc likās, ka maksāju lai nokslausītos un redzētu metallica uzstāšanos dzīvajā, nevis metallica sound crue vazāšanos pa skatuvi, un kaut kādu mazu ķiparu prasmes ar slotu un dvieli...

+ tam visam vēl alus cena nebija no tām mazākajām sūda 0.8 maksāja veselus 2 Ls un ar 1/2/3 jau nu nepietiek...

Ausis arī nedaudz aizkritušas, ņemot vērā, ka stāvēju 2m no skatuves tieši centrā...

a nu jā uz kenci jau ejam pielieties :blelohs::thumbsdown:

nav ko līst tik tuvu skatuvei ja pēctam čīksti par aizkritušām ausīm

Link to comment
Share on other sites

A, tas skaitaas liela cena? Tu gribi teikti, ka 0.8L alus pa 2Ls? Vai arii es savaa aizdzertajaa praatinjaa kaut ko nespeeju izskaitljot. Es savos paakjos dziivodams baaraa 0.5 kausinju pa 1.50 dzeru. Nedomaaju, ka viena no gada lielaakajiem pasakumiem 2ls par alu ir daargi.

Link to comment
Share on other sites

Tādiem kā tu, vajadzētu aizliegt iet uz šādiem pasākumiem. Tādu cirvju dēļ grupas arī nekad negribēs braukt uz Latviju, jo šeit ir diezgan švaki fani un stulbākie no tiem (respektīvi, tu) vēl lien skatuvei klāt, lai gan atbalstīt grupu nemaz netaisās. Man liekas, tur kaut kādi ārzemnieki bija galvenie fanotāji. Koncis bija kruts, trīs dziesmas no Kill Em All, galīgi to negaidīju, parasti spēlē tikai Seek and Destroy.

vispār apbrīnojami stulbs posts. Ignorēsim to, ka tas ir stulbi vērtēt vienu konci pēc tā cik alus tur maksā, bet vēl nosaukt 0.8L tilpumu pa 2Ls par dārgu - kur tu dzīvo jāprasa, jo Rīgā tā ir diezgan pierasta cena pasākumos.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...