Jump to content
GIGN Forum

Niki, Ūlalā


amniijs
 Share

Recommended Posts

Negribu lasiit to visu topicu, bet nu manas domas par sitiem niku dra4iitaajiem ir baigi suudiigas. Tas ir necieniigaakais ko var izdariit pret citiem speeleetaajiem kaa 4akareet vinju nikus, un in my opinion shitaadus vajag vienkaarshi banot lai naak suudzaas forumaa un visi redz kursh ir tas priduraks kursh nevar normaali paspeeleet citiem ne4akareejot dziivi, jo es laikam tomeer esmu no tiem kuram trauceetu ka kaads tiishpraat parodee manu vai kaada cita niku un nedod dievs kaadus suudus taisa. Reaali domas par umniju amniju inchuli mainiijushaa par 90 graadam, jeb no taada forsha labdabiiga mulkjiisha uz taadu neforshu nelabdabiigu mulkjiiti.

Protams te var attiekties uz samuraya postu, bet blin, tas tak ir vinja subjektiivais viedoklis un esmu paarliecinaats ka vinjam ar buutu nepatiikami speeleet ar 4uvaku kura niks buutu Spamurajs, un tas buutu diezgan diivaini regjistreet katru niku ar kuru tu neveeleetos lai kaads cits speelee.

Neieliku postaa nevienu smaidinju, bet nu reku ir taadi kuri te kkur iedereetos- :lohs: , :ermm: , :unsure: , :blelohs: , <_<:)

Link to comment
Share on other sites

Protams te var attiekties uz samuraya postu, bet blin, tas tak ir vinja subjektiivais viedoklis un esmu paarliecinaats ka vinjam ar buutu nepatiikami speeleet ar 4uvaku kura niks buutu Spamurajs, un tas buutu diezgan diivaini regjistreet katru niku ar kuru tu neveeleetos lai kaads cits speelee.

Neieliku postaa nevienu smaidinju, bet nu reku ir taadi kuri te kkur iedereetos- :lohs: , :ermm: , :unsure: , :blelohs: , <_<:)

T UAM NESI TUKŠA VIETA! MAN BIENALGA KA ES TĀVĀS ACĪS ESMU NULLE! TIE BIJA MANI NIKI. BLAD< JA ES SPĒLĒTU AR NIKU "BLAD PimPiiTs LohnX" tad es sarpatsu ka tas ir nijkus aizvainosjoš bet man ar miezīs janx bija koīgas tika igalotnes. Vienīgais es noželoju par to PumpuHDTV. Tas tiešām bija tik debīli no manas stulbās puses. Bet par niezīša un novijasa nikiem neko nerubīju. tu r nekas aizvainojošs nebija bijis.

Bet tiešām, piedod KlumpraHLTV, tas bija garlaicības ietekmē. Un blad, tas niezītis fgorši varēja pateikt "Lūdzu cienījamais BlieZiiS taNx. noimaini savu nioku, jo tas, man šķiet, ir ļoti līdzīogs manam nikam un ši naika saturs mani neierpiecina", bet nejau teikt "stulbais gej saki savu īsto niku, ADMIN GAG VIŅU!" un tiešām, kas tik stulbsd ir nikā PieviJas? es varbūt fdomāju kā kaut kāds augs pievijas ar saviem ziediem klāt kādam objektam nevis kaut kā atdarīnāt novijasa niku. Es dažķārt jūs lielāko daļu nesaprotu. Āāāa, pēc dāžam stun'dām jālaiž uz metallicu, bet blad visi autobusi brauc kaut kādas 4 stundas. TAS IR ABSURSDS!!!!!! OK PIEDOD KLUMPAHLTV UN NEOPIEDOD NIEZITIS! TU MAN NEKAD NESI PATICIS UN ARĪ NEPATIKSI!

Link to comment
Share on other sites

es uzskatu, ka visa taa nika kjeemoshana ir sodaama ar xnick vai pat ar xk, jo uz cirku vari aiziet citur un teelot kruto dzeku, kursh meegjina visus savus varonjdarbus dariit (kjipa) normas robezhaas, labi apzinoties, ka to niku vinjsh mainiija TIESHI taa speeleetaaja deelj... un nevajag dirst kko stulbu, ka vnk ienaaca praataa un ar "liidziigo nika iipashnieku" tam nav nekaada sakara. tas ir dariits speciaali, lai kaadu pakaitinaatu un ja kaads ir neapmierinaats, domaaju, ka admins var riikoties peec saviem ieskatiem...

EDITS: man pret amniju nekaa nav, domaaju, ka normaals chuvaks, bet nu taa dariities gan nav smuki...

Edited by jonathan
Link to comment
Share on other sites

Tur jau ta lieta.. Man piemeram nekad nav nekas preti ja kadam ir kaut kas lidzigs manam nikam, calis vienkarsi jau ienacis ar tadu un spele, bet ja tiesi speles laika un tur ir bijis kaut kads konflikts jeb kas un sis peksni uzliek kaut ko lidzigu tad ir tada skrobite, tas ir divas dazadas lietas.. Vispar man vis ir pohuj, kajas nereali sap :(

+ tur jau ta lieta ka speciali megina izprovicet (ble nemaku uzrakstit) lai sis ar kaut ko atbild, ar to tikai vins parada mazu daunisma pazimi, bet nu neko.. Katra cilveka nerviem ir savas robezas.. :)

amnij kas tu telo losi? johaidi pasaki tikai ka tev ienaca prata prikola pec uzlikt tadu niku, vel visi burtini un, nu vispar liidziigi.. Kjip liekas ka esi svetais narbulins un to niku nomainiji ta pat vien ne? Johaidi te tac visi nav stulbi..

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

to jau visi zin ^_^ Ja kjeemo niku, srazu jaliek xnick, ja atkartojas, kick, nax chakareties ar nikiem.. .tolks?!? tas par to pievijas pie augiem, tu netaisi citus par mulkjiem, logiski ka tam nebij sakara ar spontani izdomatu niku bet gan ar novijasa chakaresanu, visi jau zin ka amnijs rocks pa dubljiem!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...