Jump to content
GIGN Forum

Nākotne


Muhamed Alli
 Share

Recommended Posts

Hah man ari agrak bija doma par arhitektu bet kada jega? Labak pasties kada dirsa tagad ir celtnieciiba Latvija... Buvdarbi paliek ar vien mazak. Vienu laiku ritiigi bombija bet tagad jau ne suda nav darba.

Mani k-ka vairak saista maaklsa tapec meiginashu tikt LKK ( Latvijas kulturas koledza ) uz fotomakslu. Patiik ta shtelle... Pec tam forshi skatities uz saviem darbiem.

Link to comment
Share on other sites

;)

Ja tieshi par sho shodiens es iedomajos ka varetu atrast stabilu darbu un ka hobiju - fotografeshanu pa laikam piepelniities. Aiziešu uz fotoakademiju izieshu kursus ko es planoju darit sakot ar 1. septembri paraleli skolai. Dargi samera sanak bet nu vismaz uzzinashu k-ko vairak par tehniku un to pielietojumu + beigas sertifikats.

Link to comment
Share on other sites

Bļe ja jūs zinātu cik daudz idiotu mācās par datortehniķiem, viņi tur konkurenci tikai savā starpā vēlāk taisīs, reāli ja tev ļoti patīk, padodas un ir interese par nozari kā tādu tad droši vari nākt mācīties par datoriķi, no mana kursa labi ja 3 cilvēki saistībā ar datoriem reāli izveidos savu nākotni, bļe, ja skolā ir jāstrādā excel, word pārsvarā, minimāli jāapgūst html (ko tikuntā reti kurš vismaz no mana kursa saprot) un pēctam tur kojās vai mājās draugos čato all-day-long un kad pateicu kad mājaslapas taisu notepadā visi sāk smaidīt un domā ka es jokoju (tas bija pirms mums mācija html), jo tālāk par frontpage ir advancējies 1 cilvēks bez manis, afigenna, ne? Šis bija domāts tiem, kas saka ka datoriķi būs pa daudz, varbūt būs tādi pilnīgi neprašas dahuja, bet sakarīgi speciālisti NOTEIKTI (!!!!!!) nē! Kr4 apmēram tā, skatieties kas pa dienu un varbūt sapratīsiet kādēļ tik sviestaini sanāca sarakstīt.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Iepriekšējais posts izteica jau diezgan lielu daļu no tā ko gribēju teikt, bet papildus fakti nekad nenāk par ļaunu... Šobrīd studēju RTU automātiku un datortehniku be no kopējiem 315 cilvēkiem kas iestājās pagājušajā gadā jau puse ir atsijāta... maģistros vispār 1 gadā mācās ap kādiem 15-30 cilvēkiem max takā par konkurenci varat nesatraukties... galvenais ir iztuēt un samācīties līdz galam :)

Link to comment
Share on other sites

tas, ka tev 35 gados būs brilles obligāti, tās ir muļķības, ne jau dators bojā acis, redze pasliktinās vājākām acīm pa defu, pats sēžu pie datora gadus 6 patstāvīgi, ar redzi nekad nav bijušas pilnīgi nekādas problēmas, turklāt monitori arī tiek taisīti tādi, lai neradītu acīm apgrūtinošu starojumu. da man kursā un paralēlkursā no 30 cilvēkiem, brilles ir 4 cilvēkiem, 1 tikai tāpēc, jo bij černis ar acuārstu, kur es neiedziļināšos.

tā kā pats mācos par programmētāju, tad varu teikt, ka to programmētāju/datoriķu, kas saņem šo diplomu nemaz nav tik daudz. 1) šajos novirzienos cilvēki neiet mācīties nemaz tik daudz, 2) šajās nozarēs ir ļoti liels atbirums augstskolā.

Ir kā X ID teica, ka LABU speciālistu būs deficīts vēl ilgu laiku, jo datora lietotāju skaits pieaug nonstopā un lielākā daļa no tiem vienkārši neko necērt no kompja + jauna programmatūra arī būs vajadzīga visu laiku.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...