Jump to content
GIGN Forum

Header Aka Logo.


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Tātad tikko draugs manam projektam uztaisīja web headeri aka logo :] Esmu jau parādījis daudziem draugiem , jo vienkārši man tā viņš iepatikās ka jau 30min tikai uz viņu skatos :D

Tātad: kačājam jauns links

un liekiet atzīmi desmit baļļu sistēmā.

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

ak tā, 30 min tikai uz viņu, ko? es gan 9 sekundēs izsecināju, ka redzēt tur var tikai kastes. visās 3 bildēs ir kastes, kas pārtop divreiz lielākā skaitā kastu, kad saskatām arī kastes bilžu atspulgos. bildēm taisīt atspulgus principā ir kaut kas nejēdzīgs iekš "logo". arī melnie krikumi neiederas uz tādas krāsas fona. legendary-movies, ko? pats nosaukums izsaka daudz, bet, jas tas saistās tikai ar random bildēm no cs, izskatās pēc nekam nederīgas bravūras. arī vieta, kur uzraksta atspulgs paslēpjas zem tām 3 melnajām līnijām, ir neizdevusies. tavam projektam neredzu nākotni, labāk paliec vien pie, tavuprāt, izcilā "logo" apbrīnošanas. jā, un draugiem vairs neizrādi viņu.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Tādus gudros kā kaamis ulbrokā vienkārši sit :thumbsup:

No visa tava posta neko jēdzīgu nesalasīju, kapēc es apbrīnoju šo headeru? Jo pats tādu nemūžam neuztaisītu bet nu protams kaamis tādus pa 4sek ar aizvērtam acīm un kāju pirkstiem taisa :zavaliebalo:

Link to comment
Share on other sites

Oho, labas pareģu spējas. Ja pēc logo spriež par projekta nākotni, tā pastāvēšanas ilgumu.

labs, tu mani atšifrēji. bet te izmantot manu vairs ne tik ļoti apslēpto talantu nebija vajadzības, jo to, kāda būs projekta kvalitāte, nosaka darbs, kurš ir ieguldīts tajā. laikam lieki piebilst, ka viņam trūkst vēlmes un/vai viņš nav spējīgs pat izveidot pats savu "logo". zini, ko es vēl paredzu pēc viņa komentāriem šajā forumā? es paredzu viņam 7 gadus Tibetā un ne pārāk spožu nākotni, ja nemainīsies viņa uztveres spējas un attieksme.

Tādus gudros kā kaamis ulbrokā vienkārši sit

nemāni sevi. florbolisti, kas tur trenējas, redz' domā citādāk - Ulbrokas iemītniekiem ir svarīgākas lietas darāmas par ielas huiligānismu.

kas attiecas uz tavu komentāru, kārtējo nekam nederīgo spamu no sērijas "ja izveidoju diskusiju, man ir jāatbild uz katru ierakstu",- visu izsaka tavs paraksts.

principa pēc, lai nebūtu novirze no tēmas,- irc kanāla adrese neder iekš "logo". tas nenozīmē, ka neder tikai un vienīgi tavējā, bet gan jebkurā "logo" kanāla adresei nav īstā vieta.

p.s. drīksti atbildi uz šo man sūtīt privāti.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

:mIm::axe:

Psc tads teksts :spam::superlol:

:thumbsup:

No visa tava posta neko jēdzīgu nesalasīju, kapēc es apbrīnoju šo headeru? Jo pats tādu nemūžam neuztaisītu bet nu protams kaamis tādus pa 4sek ar aizvērtam acīm un kāju pirkstiem taisa :zavaliebalo:

tas te laikam no pieredzes :mIm: #wL.Media tevi tur biezi sit ??? :lohs:

P.S. par logo dodu 5-

Edited by miervaldiz
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...