Jump to content
GIGN Forum

Ikariam


cntrL
 Share

Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ikariam the best ;-)

nevareeju attureeties neiearakstiit...

Ljauj mineet tu esi kaut kaads 10 gadiigs daunis kursh izdomaajis kraaninju pagarinaat vaacot postus ne???

Ja tev nav ko rakstiit tad neraksti vispaar nevis te vaac postus un lielies saviem draugiem ooo man gignaa 3 posti es esmu varens...

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

:whistling:

Tapēc vajag koncentrēties tikai uz luksusa resursiem un ziedot tiem kokus pēc iespējas vairāk, lai paplašinātu ieguves un varētu vairāk cilvēkus tur novergot :D

Tad arī sanāk sadalīt. Bet nu attīstību arī vajag koncentrēt tikai uz vienu. Pārējās paralēli, tikai tā, lai aug populācija un ir, kas vergo. Nekādus tur karavīrus vai kuģus īpaši būvēt nevajag. Attīstīsi vienu pilsētu līdz 16lvl, tālāk nākošo :)

Manas prioritātes ir zinātnieki. Nākošais, ko būvēju jaunā kolonijā, ir tas zinātnes centrs, lai ātrak researčojās. Pāris stundas līdz muzejam palikušas. Tālāk kā saka - dzīvosim, redzēsim :)

Es sākumā pāris reizes dažiem uzbruku ar 40 vīriem, bet nu izskatās, ka te nav kā travianā, kur viens otru visu laiku dauza, te cilvēki vairāk dod priekšroku sadarbībai un kopējai attīstībai. Tas man patīk daudz vairāk, kā mūžīga karaspēka sūtīšana vienam pret otru. Tādā veidā nevar izjust īsto spēles garšu, kad Tev kāds liedz attīstību, jo visu laiku kaut ko ņem nost. Labi, es te tagad beigšu rakstīt :D

Link to comment
Share on other sites

par to karošanu runājot, nemaz te tik mierīgi nav, tev laikam ļoti veicas, jo manas armijas regulāri atrodas izbraukumā un laupa pilsētas. Tieši tapēc visiem silti iesaku meklēt sev alianci, jo es tāds neesmu vienīgais.

Link to comment
Share on other sites

no taa ko uzbuveju pilseta ponjas nekadas uzliku cik vajag cik zeltu pa vienu tapat nekas nenotiek :thumbsdown:

Tatad tev ir jagaida, kamer kugis aizbrauc pec resursiem, ko nopirki, bet var gadities ari ta, ka kads ir atrak par tevi nopircis un tavs kugjis aizbraucot paliek tujsham rokam, resursi pardosana uzradas lidz kads pircejs iekrauj resursus no pardeveja.

Link to comment
Share on other sites

man ir problēmas ar zeltu , es vispār nesaprotu kā lai lielu armiju uzbūvē , man jātur 400 iedzīvotāji tā pat vien lai viņi man ražotu 1000 zeltu , un man ir tikai 50 paukotaji , 30 šķēpneši un 10 ugunsmetēji un man zelts nāk 7 , otrā kolonijā vispaar kokzaaģeetava un viinogas jaatur puspilnas lai man zelts turoeetos pozitiivs

Link to comment
Share on other sites

Tu attistibas koku esi lasijis, tur ir izgudrojumi, kas samazina armijas izmaksas, otrkart tas tacu butu stulbi, ja tev viss butu uzreiz vai ne? Jo vairak tu attisties, jo lielaks tev apgrozijums resursu, naudas zinjaa, miljoni tev nenaks jau no pasa sakuma.

p.s. gribi vairak kaa tev ir, ej apzagt citus ;)

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Riskanti apzagt kādu. Nekad nevar zināt, cik viņam vēl ir kolonijas un kāds karaspēks tajās. Var nonākt pie tā, ka teiksi čau, čau spēlei, jo nevarēsi attīstīties, visu laiku tiksi apzagts :D

Link to comment
Share on other sites

Tapēc es labāk slēdzu līgumus par Kulturālo apmaiņu, lai pieaug apmierinātība un līdz ar to arī pieeaugums. Pieaugums nozīmē resursi un ātrāka attīstība :) Domāju, ka tā ir daudz labāk :)

EDIT: Tā kā man tagad ir 2 kolonijas, tad ie jāupgreido Gubernatora rezidence + jāuzceļ jaunajā kolonijā tāda + jāupgreido. Būtu ļoti pateicīgs, ja kāds palīdzētu ar kokmateriāliem.

Galvaspilsēta - 9:14 (Vīna pilsēta)

Kolonija, kurā nepieciešams upgreids (augsta prioritāte) - 8:15 (Marmora pilsēta)

Kolonija, kurā būs nepieciešama rezidence (zemāka prioritāte) - 8:14 (Metrapole) - pagaidām nav vārda

Esmu iekrājis jau 4.5k, bet diemžēl ar to ir par maz un stulbā korupcija mani ierobežo :(

Link to comment
Share on other sites

nu par cik esmu aliance ar 30 cilvekiem un man ir 3 kolonijas a.k.a. pilnigi visi resursi kadi vien ir tad tie pretuzbrukumi man itin nemaz neintrese, jo muris ir pacelts liimenii un armija vienmer ir pilseta :)

zagt jau vajag tos, kas nav aliances, tie neko neizdaris ;)

Link to comment
Share on other sites

damn, es tik ātri nespēju attīstīt muzejus. man pat nav vietas, kur salikt pašreizējos kulturālos dārgumus :D

viss laiks aiziet rātsnama un bāra upgreidošanai.

P.S. laimīgi tie, kuriem galvaspilssēta pašā sākumā bija uz vīnogu salas. attīstība tik nenormāli ātra, ka citam nepaliek laika, kā tikai potenciālo iedzīvotāju izmitināšanai un rūpēm par to, lai tie būtu laimīgi :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...