Jump to content
GIGN Forum

Filmu "tops"


FaCe
 Share

Recommended Posts

fucking hell kā tā filma rullēja :) tas muzons.... aaahhhh.

topika autors uzreiz redzams, ka ir (ievieto savu lamuvārdu šeit). Spider man 3 labākā filma :lol:

pēc šādas superizvēles man nav ne mazākās iedvesmas rakstīt kādu filmu kas man patiešām patīk. Tāpēc...

LBĀKAAS FILMAS 4EWRR!!111one

INDIĀNIS DŽONSIZZ un galwazKAusss!!

Wanted (Es gan redzējis nēsu, bet tur tjipa ir plika vecene :DD)

X CILVĒKI 3.

man liekas šito topiku vajadzētu klapēt ciet. Diezgan bezjēdzīgs.

Link to comment
Share on other sites

No tā, ka tev patīk spaidermans, varam secināt daudzko. Tas, ka tev nav vairāk pa 15. Tas, ka tu vēl esi bērna prātā un kad tev vienkārši patīk paskatīties uz foršu džekiņu kurš var lidināties ar tīkliem, nevis izprast, piemēram, tā paša Foresta gumpa filmas vienkārši abrīnojamo aktiertēlojamu, līdz pēdejam sīkumam izstrādāto scenāriju, un beigu kulminācijā ļaut vaļu emocijām un pat asarām. Bet nekas, tu paaugsies, un sapratīsi, kas ir īstas vērtības. :)

Edited by tepikjis
Link to comment
Share on other sites

:)

Savukārt tev vajadzētu secināt, ka ar tādiem cilvēkiem, kas gluži vienkārši ir bērna prātā (jo raugi - viņi IR bērni) nav jēga diskutēt par tādām lietām, jo viņi tāpat paliks pie sava. Paaugsies un varbūt paši sapratīs kas ir kas.

Link to comment
Share on other sites

Blood...atkal 1289318931u83x topu topiks, topika veidotajam iesaku pameklet vecos topikus, ja interesee filmu topi.

Man viedoklis ir , ka shis ir enlarge my posts topiks.

btw vislabaka filma ir Fortunas dzentelmeni vai 4 tankisti un suns

aa un vakar gaja tada fima

Enough !!! this shit !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...