Jump to content
GIGN Forum

Baneg


ckd
 Share

Recommended Posts

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: Zloy^

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: ckd

BAN] Iemesls banam: WH

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 0 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------------

Kicked by Console: TEV IR BANS. Iemesls: WH. Vairak info konsolee

Kicked :TEV IR BANS. Iemesls: WH. Vairak inf

Man ir jautajums shai sakara. ^^ wh nav, bans ir, vajag, lai bans nebutu. Es tik reti 1.6 speleju, ka nesakshu nemaz spriest par admina spejam atpazit negodiigus speletajus.

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2008-07-14...-cs_militia.zip

+ Lai aiztaupitu jums laiku skatoties necilo dem failinju, varu atklat, ka cs:s speleju viena komandaa ar 1.6 mega virubalu un visiem labi paziistamo chmoshnjiku vaardaa blody, taaka lieku vinja olas kjiilaa, ka wh nav.

Edited by ckd
Link to comment
Share on other sites

Nu vakar no viņa puses lidoja daudz banu, bet nedomaju ka par to vajadzetu parmest(varbut, nedaudz), vairak vajadzetu parmest bucheram, kurš vispar ignore speletaju teikto! Pagaidam man acis vislabak iekritushi 2 admini(zloy, jonathan) kuri pat tad, kad ir uz viļņa(fragojot) ieies specos, ja es paprasišu! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

O_O

un cik ir cilvēku, kas tiek nobanoti, bet uz forumu rakstīt nenāk, jo slinkums to darīt...

Zato ja vipolnaju svoj dolg imeja krasnie prava, a ne tak kak nekotorie, kotorie tupo igrajut a na prosbu zajdi i posmatri 4itera prosto ignorirujut :thumbsdown::thumbsdown:

mda... bolshe skozatj ne4ego.

ckd, izveni. BD bilo, buhal 4 sutki. Bes poputal.

Link to comment
Share on other sites

:thumbsdown::thumbsdown:

mda... bolshe skozatj ne4ego.

no mana (un citu cilvēku, kas skatās demkas) viedokļa labāks variants ir, ka kāds neiet skatīties spektatoros čīteri nevis, ja tu uz jebkura čalīša bļāvieniem WH!!!! uzreiz skrien viņu pētīt spektatoros (kas pati par sevi vēl nav slikta ideja, bet man ar katru nākamo nepatieso banu liekas, ka tu arī švaki wh atpazīsti).

Link to comment
Share on other sites

Lai aiztaupitu jums laiku skatoties necilo dem failinju, varu atklat, ka cs:s speleju viena komandaa ar 1.6 mega virubalu un visiem labi paziistamo chmoshnjiku vaardaa blody, taaka lieku vinja olas kjiilaa, ka wh nav.

Tas nu gan ir neabšaubāms garants! :D

:sparta:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...