Jump to content
GIGN Forum

Gribu Rpg :s


D00M
 Share

Recommended Posts

Sveiciens. Gribētu atrast kādu feinu RPG ko varētu uzspēlēt onlainā...

Nevajag tādas spēles kā Loki, Titan quest, Diablo, Dungeon siege, mu, wow jau visi spēlēti

Labi būtu ja tas rpg būtu kā titan quest tāds hack'n'slash gabals :) bet galvenais ka spēli var spēlēt onlainā jo gribu ar draugiem uzraut vienam nav feini :)

Paldies visiem jau iepriekš! :))

Link to comment
Share on other sites

SAtarp citu, to titan quest var spelet online kopa ?

Jā var vajag tikai atrast labu cd key mēs ar draugiem rukājām 3jatā bet es jau tur visu zinu no galvas ir man labākās mantiņas tapē nav jēgas vairs spēlēt :P

EDIT: spēlēt var onlainā tikai ja tev ir patch - Immortal throne un viņam derīgs online cd key

Vari mēģināt Dawn of Magic, bet viņš ir Diablo pakaļdarinājums. Varbūt iepatīkas. Es viņu paspēlēju 1 stundu un izinstalēju. Un jā, viņu, man šķiet, varēja spēlēt online.

Šito es ar vakar pētiju bet nesapratu vai spēle ir iznākusi vai nav... :D varbūt ja atradīšu tad paņemšu jo izskatījās tīri tā neko.

P.>S joprojām gaidu vēl kādu ieteikumu :P

Edited by D00M
Link to comment
Share on other sites

Es viens pats izgaju to titan quest (pirmo liimeni, jo ir 3 limeņi) vienam pašam garlaicgi...

Tapec, jameigina atrast kautkada informacija, kaut vai angliski, ka uzrukāt Titan Quest.

sparta.gif

lab drusku te iespamoshu ubet ja tu iekačā titan questam klāt immortal throne tad tev ir arī 4 daļa vairāk labu mantiņu un ja onlainā lietojams cd key tad var spēlēt arī onlainā ar draugiem ;) titan quest kurš nav pirkts nevar rukāt onlainā kā jau teicu... kopā jautrāk... ja atrastu man mētājas viens netestēts cd key priekš immortal throne varētu iemes ttev ja vēlis ;) protams ja atradīšu

Link to comment
Share on other sites

QUOTE(SkaM^ @ Jul 15 2008, 23:10) *

Es pirku disku!

Es ar disku pirku to speli!

Ar disku nopirki spēli? :D

nē nu tad jau vejedzētu tev multyplayeram iet... betviennozīomīgi - Titan Quest Immortal Throne ir labāks par parasto, ikdienišķo Titan Quest :P pamēģini viņu noka4āt man liekas isohuntā bija un ātri ka4ājās ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...