Jump to content
GIGN Forum

Bans


Recommended Posts

Kā jau jūs varētu iedomāties esmu sācis izjust ļoti lielu vajadzību pēc xb. Pirms vasaras šīs tiesības tika lūgtas, bet mans topiks tika ignorēts vai palaists garām, tāpēc lūgšu vēlreiz.

Ja nav ļoti grūti varētu vēl gagu piemest klāt.

P.s. Cik saprotu, ja prasa paaugstinājumu admins, tad nav jābūt adminam, kurš Tevi iesaka utt.

Link to comment
Share on other sites

Nu nez, kas par vainu, bet vakar es viņam pa admin chatu reporteju 4iteri, uz ko es atbildi nesaņemu, pat tad, kad chata rakstiju, saņemu pliku NEKO! Varbūt tpc ka speleju ar niku Miegs, tu mani ignoreji vai kka ta, visu laiku runaji ar sheyn par kkadu dzershanu! Tpc nezinu vai tev tas ban ir vajadzigs! Tas pats vakar notika ari ar bucheru, kuršh totali ignore, jebkadus speletajus :blelohs:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

DD kopsh shiis suudziibas tvi gignaa shaujam vispaar neesu redzeejis, bet tas nenoziimee, ka tev nevar dot sho aksesu, jo mosh tu traapies kad nav neviena cit abanotaaju un tu tomeer vari nobanot! Es domaaju, ka gignam tas netraucees!

Link to comment
Share on other sites

Aug 3rd @ 14:08 - 14:15 00:06:13

Aug 2nd @ 08:35 - 08:36 00:01:27

Jul 23rd @ 17:34 - 18:00 00:26:32

Tev tas online time nav īsti liels, un parādies arī pa retam. Šaubos, ka tieši tajā laikā, kad spēlē Tu, nav neviena admina un ir 10 čīteri serverī. Nekas graujošs no šīm tiesībām Tev tāpat nesanāks.

Link to comment
Share on other sites

"Negribu tur iet iekšā, jo čīteri. Tikko iegāju un mani tur vienkārši ņēma priekšā (pieļauju tādu domu, ka čīteri). Galīgi nepatīk spēlēt tā."

Es saku vēlreiz - nu nepatīk tur spelet, ja tur tie čīteri ir. Tapec arī lūdzu tās tiesības.

Ja es tur nespeletu priekš kam man tās tiesības? Es te nečakarētos un neprasītu neko.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...