Jump to content
GIGN Forum

Interesanta Spēle


kobra70
 Share

Recommended Posts

NFSU, CS, MU, Warcraft III - esmu nospēlējies un šīs spēles pagalam apnikušas.

Pašlaik nav ko spēlēt..

Iesakat lūdzu kādu labu spēli (stratēģisku, kur jābrauc ar mašīnām - vienalga), ka tik interesanta, kura ātri neapniktu. :)

Link to comment
Share on other sites

Piebildīšu, ka nevēlos spēli, par kuru ir jāmaksā. Palasot spēles, kuras man ir apnikušas (skat. 1 postā), tad sapratīsi, ka arī tās spēles ir par velti..

mm... un tajā linkā, ko iedevi, neredzu par viņu nelielu aprakstu u.t.t. Tu tikai iespamoji par vietu, kur pārdod savu acc!

Edited by kobra70
Link to comment
Share on other sites

Ok, līkpirksti.

Grūti uzrakstīt www.ageofconan.com, ne?

Tad nu lūdzu.

Nospied šeit un tev atvērsies forša spēles mājaslapa.

Ja tomēr esi tik debīls, ka tas pat ir par maz, tad vari uzspiest uz "About" pogas.

Un par trijām, ja nemaldos, no tavām nosauktajām spēlēm ir jāmaksā.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Nosaucu 4. Un par 3 no tām pavisam noteikti nav jāmaksā, proti cs, mu un nfsu, kā arī world of warcraft var spēlēt nokačājot (tas nav mu paveids - wow)...

Un es nevēlos spēles par kurām jāmaksā.. un tagad gaidu no tevis kādu uzbraucienu!

Link to comment
Share on other sites

Un es nevēlos spēles par kurām jāmaksā.. un tagad gaidu no tevis kādu uzbraucienu!

Pietiks ar "Tu esi lohs" vai kaut ko vairāk rakstīt?

Esi kādreiz dzirdējis vārdu savienojumus kā Valve? Electronic Arts? Blizzard Entertainment? Es tev pačukstēšu priekšā - tās ir spēļu kompānijas, kurās strādā simtiem/tūkstošiem darbinieku, kas saņem algas, par to, ka piedalās spēļu veidošanā. (+/-) Tādi žīdi kā tu liki tādām kompānijām kā Crytek un Konami daļēji vai pilnībā pāriet uz speļu veidošanu tikai konsolēm.

Par 3 no tām 4 spēlēm ir jāmaksā, tagad ej dirst.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...