Jump to content
GIGN Forum

Varat Ar KЂybord PalidzЂt


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

NЂstrada man Ђ poga ta ir ta poga blakus R.

Uzlikts ir Ђnglish ka viЂnmЂr sodiЂn norita visspat stradaja, nЂbija nЂ rЂstarts taisits nЂkas, mЂhanikis piЂslЂdza jauno intЂrnЂtu un mЂginot iЂvadit spЂЂdnЂt adrЂsi, Ђ poga izskatas ka jus rЂdzat siЂ ari bija nЂsaprasana, varat ko iЂtЂikt liЂtas laba darit, lai man viЂns svarigs burts stradatu ka vinam piЂnakas.

OS windows vista

Link to comment
Share on other sites

Ja fonti sajaatos, tad tikai pasham SR buutu tas gljuks, bet kaa redzi, tas, ko vinjsh liek kā E izskatās kā eiro zīme mums.

Jaut. SR: Kad tieši tas notika? Neesi kačājis kādus krekus vai ko tml., vai arī kaut ko pačojis vai updeitojis!?

Link to comment
Share on other sites

hmm rЂstartu sataisiju pirmo minuti Ђ stradaja ka vajag.

Laikam pamaniju dalЂji kludu, shift+Ђ poga mainas Ђng uz ru valodu un atpakal, bЂt tas piЂ vainas nava, shift+jЂkburs cits burts paliЂk ka liЂlais.

IznЂmums ir mistiskais ^^ Ђ kurs paliЂk nЂ liЂlais, nЂkads bЂt valoda nomaindas kЂybordam, varbut ir nojausma kas nЂta ?

Link to comment
Share on other sites

man diska nava sobrid lidzi.

Otkart sita problЂma nЂ man viЂnam, palasot googlЂ daudziЂm vistai kЂyboard chakarЂjas. Mana gadijuma tas ir 3 funkcijas Ђ labaja sturi piЂmiЂdz ciparu kalkulators uzrЂiz atvЂras O_O un kaut kads suds vЂl bija piЂmirsu.

Tagad microsoft mЂklЂju vai nava kada fix iЂlapa sai kludai. Jo ka citiЂm rakstits aptuvЂni 3 nЂdЂla pradas murgi, un manai vistai ka rЂiz 3 nЂdЂlas.

Link to comment
Share on other sites

man bija tas pats!

tas bija tapēc, ka pārāk daudz kačāju fonta stilus!

Link to comment
Share on other sites

PAMЂIGINASU PAMAINIT KLAVIATURAS, JO PAMANIJU KA PIЂMIЂDZOT NUM LOCK VAI CAPS LOCK GAISMAS VAIRS NЂIDЂGAS :(

uN OTKART KATRS TAUSTINS KAUT KADU FUNKCIJU FUCKINU DARA, 1 KALKULATORS 2 BACK 5 MЂDIA PLAYЂRI ATVЂR :D

lASIJU KA TA IR RAZOTAJA KLUDA, UN KA KЂYBORDA TAUSTINI STRADA SAVADAK, VIЂNAM CALIM KATRS BURTS PAT SAVADAK STRADAJA :D

Z-U X-C V-N UTT

EDIT:

Test test, viens viens AAASSSDDDFFGGG.

Problema laikam atrisinata, vistai nepatik kb-28g klaviaturas modelis, jo xp vide ar to klaviaturu nava problemas.

Piesledzu savu veco klaviaturu uzticamo, ar kuru pirmo reiz gign adresi ievadiju ^^ sai ir jau 6 gadi.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

:(

uN OTKART KATRS TAUSTINS KAUT KADU FUNKCIJU FUCKINU DARA, 1 KALKULATORS 2 BACK 5 MЂDIA PLAYЂRI ATVЂR :D

lASIJU KA TA IR RAZOTAJA KLUDA, UN KA KЂYBORDA TAUSTINI STRADA SAVADAK, VIЂNAM CALIM KATRS BURTS PAT SAVADAK STRADAJA :D

Z-U X-C V-N UTT

EDIT:

Test test, viens viens AAASSSDDDFFGGG.

Problema laikam atrisinata, vistai nepatik kb-28g klaviaturas modelis, jo xp vide ar to klaviaturu nava problemas.

Piesledzu savu veco klaviaturu uzticamo, ar kuru pirmo reiz gign adresi ievadiju ^^ sai ir jau 6 gadi.

ja jau ir atrisinвts, tad ok.

bet man bija gadоjums, kad klaviatыru ar tзju aplзju, visi burtisamainоjвs , citreiz paрu par sevi spiedвs, uc gпuki...

varbыt savu esi kkвdв mitrumв iemetis, arо var bыt iemesls :)

Link to comment
Share on other sites

man likas ka sp1 sen iznacis vistai, vismaz pasam jau stav.

Tur bija rakstits ka ta iz razotaja vaina, ka anglu klaviatura piemeram korejiesu chips un ka kaut kads tur kods nav pamainits shema, tapec vista doma ka ta ir cita klaviatura un taustini ari savadak strada.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...