Jump to content
GIGN Forum

Tiesības Uz Gign Pub.


Recommended Posts

piedod,bet iespējams feiki, vai kāds izmanto nick kā man..

esmu reāli prasījis, no tagad pastāvošajiem serveriem, acc uz chill, kad pazaudēju tur, ja nemaldos atteicos,vai pazuadēju - toč neatceros, vēl kādu laiku nospelēju un netpatika attieksme pret mani.. tad vazājos ilgu laiku pa visādiem pubiem pēc kārtas un tad man viens dŽeks ieteica to pašu nmy, kur kādu laiku esot uzrakstīju pieteikumu un dabuju acc,tagad, līdz šodienas rītam, biju tur admins un uzrakstīju atteikumu, jo kopš no turienes biju nahrenizējus miedziņu - jutos slikti vispār taj serverī - laikam sirdsapziņa vai kas tāds, bet nu okej.. uzrakstīju atteikumu acc,tagad paliku tur kā VIP user. Un lūk.. pagaidām admins neesmu uz neviena servera un domāju ka diezgan nepatiesi ir izteikts šis pieņēmums.. Protams ka iespējams kautkur prikola pēc esmu uzrakstījis CS acc pieteikumu.

Klumpa - maldies, jo neesmu šeit rakstījis acc pieteikumu. NoExit arī kautkā atmiņā nenāk.

Link to comment
Share on other sites

Neviens nepiever acis uz viņa online laiku. Tieši otrādi - tas ir viens no iemesliem, kāpēc es vēl nekādas tiesības neesmu iedevis. Kas attiecas uz rekomendējošo adminu, tad man personīgi tā ideja ne pārāk patīk, bet tik un tā - man kaut kā izskatās, ka eziic viņu atbalsta, tā ka viss kārtībā šajā jomā.

un vispār - man nepatīk tik gari runāt par šādām lietām - daudz vienkāršāk būtu, ja tu, /x/ vai kā tevi tur... paspēlētu ilgāk uz servera un pēc kāda laika prasītu tiesības, ja tas joprojām būtu vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

un vispār - man nepatīk tik gari runāt par šādām lietām - daudz vienkāršāk būtu, ja tu, /x/ vai kā tevi tur... paspēlētu ilgāk uz servera un pēc kāda laika prasītu tiesības, ja tas joprojām būtu vajadzīgs.

Nu okej,ta varētu šito klapēt ciet. ;) Pēc kāda laika uzdrukāšu aksesa pieteikumu no jauna + pielikšu linku uz šo.

Link to comment
Share on other sites

Pēc tava posta izskatās, ka pirmais, ko tu dari, kad sāc spēlēt jaunā serverī ir paprasi admina tiesības ( wtf is acc? )

Ai , man šitas kadrs nepatīk, esmu minējis arī iemeslus.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...