Jump to content
GIGN Forum

Vēlviena Problēmiņa ...


mex
 Share

Recommended Posts

Pirms neilga laika atvērās saits http://playline.lv, kura īpašnieks ir KaaMisLV . Skype man viņš ir, bet uz maniem messidžiem nereaģē un bieži vien ir offline ! Ir vēlviens saits http://uocs.inetfactory.com , kura īpašnieku es nezinu, kr4 problēma ir tur, ka viņiem jaunumu lapelē ir raksti kuri ir <C> wormy. playline ir divi, par GTA4 un SEGA rally un tajā inetfactory ir par GTA4. Tādad mans jautājums ir tāds, kā lai es panāku ,ka viņi pieliek <C> wormy vai vienkārši tās izdzēš ? :@ plyline jaunumu komentāros ieraxtīju, bet tie ātri tika izdzēsti.

P.S. PLZ atvainojiet par nejaušu divu web saitu reklamēšanu ! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Playline main admins ir sīks sīkpirdis, un viņa saitu apmeklē viņa brālis un pāris draugi, pagaidām viņš ir ļoti sīks, tāpēc nesajēdz, ka šitā darīties nevajag! Vismaz tā es uzskatu!

Tev ir trīs iespējas:

1) pagaidīt līdz viņš pauaugsies, un viņam paliks kauns, ka kopējis cita rakstu, un viņš tā vairs nedarīs.

2) iebarot lapelē kādu injekciju, līdz viņš sabīstas un izņem tavus rakstus (šis nostrādā vienmēr).

3) neņemt vispār vērā šādus mēslus un priecājies, ka kāds vispār kopē tavus rakstus, uztver to kā komplimentu!

P.S ja jau tu esi tāds uber, pieredzējis php programmētājs, tev tādiem šitiņiem vajadzētu likties pašaprotamiem...

Edited by duplets
Link to comment
Share on other sites

Pierādījumi ir, ka tu tos rakstus uzrakstīji?

P.S. Palasot dupleta piedāvājumus ( izņemot 3. punktu ), var secināt, ka viņš nav diži vecāks par to čali, kurš nokopējis rakstus.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Katru variantu es pielāgoju noteiktam vecumam, mex izlasīs un izvēlēsies savējo (ak jau ir izlasijis!).

Link to comment
Share on other sites

aa un vispār ir pierādījumi ! paskatieties to GTA4 bildi, visas manas bildes jaunumiem ir līdzīgi pārveidotas, par revo rally raxta beigās es raxtīju cik punktus es dotu 20 puntu sistēmā un kraisajā, ceturtajā panelī man ir spēļu top 3 (vecs) un tur es vērtēju visu 20 puntu sistēmā ;)

Link to comment
Share on other sites

bloķē labā taustiņa iespēju lapai, lai nebūtu tik viegli pārkopēt, tiem pajoliņiem vis ticamāk, neizdosies izdomāt citu veidu, kā iegūt rakstus, un viss būs cauri... Ja tas arī nepalīdz sāc izmantot ipaper

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...