Jump to content
GIGN Forum

Paypals


knds
 Share

Recommended Posts

Dabūju šodien savu open otrā līmeņa karti, kura itkā ir visa classic... Mēginu regoties paypal'ā, bet šamējais izmet šitādu ziņu

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

Kas pa štelli? Vai ir tolks zvanīt hansabankai? Vai vienkārši ar to karti nevar uztaisīt to kontu?

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kad es biju addojis savējo karti man arī neizdevās, ja nemaldos tad ar tādu pašu rīzonu, pietam, man atskaitija 3 vai ciktur eiro :)

dimidž pēctam mani nodirsa un teica, ka man vajadzēja iet hansanetā un, kaut ko tur akseptot, pamēģini iečekot hansanetu, ja nezidodas tad dod ziņu dimidžam.

P.S. nemīz un sāc spēlēt wow.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Ibio, vēlviens....... Kāpēc jums ir jāņem kaut kādi openi,closedi uc hujņas? VISA CLASSIC, VISA CLASSIC ! Strādā perfekti. idiotu bars. jau 100. reizi rakstu, ka jāņem visa classic, nē vēlviens.

Link to comment
Share on other sites

Heh... piereģistrēju. Vajadzēja bik vairāk naudu kontā. Noplēsa 1.50euro =/ Tur kautas bija rakstīts par to 1.5 euro atgūšanu... Kautkāds statements jāčeko pēc 2-3 dienām, lai 1.50euro ieskaitītos manā paypal kontā... īsti neiebraucu.

editz: skaidrs iebraucu.

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

*bump*

Kāds var uzrakstīt pareizu adreses formātu priekš Latvijas? Nu to, uz kur šipojas prece. Izskatās, ka mans pirmais pirkums ebayā būs neveiksmīgs ;D steidzami! Varētu vienkārši print skrīnot.(nebaidieties, nebraukšu ar baru naidīgu reperu jūs piedauzīt.)

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Kāds var uzrakstīt pareizu adreses formātu priekš Latvijas? Nu to, uz kur šipojas prece. Izskatās, ka mans pirmais pirkums ebayā būs neveiksmīgs ;D steidzami! Varētu vienkārši print skrīnot.(nebaidieties, nebraukšu ar baru naidīgu reperu jūs piedauzīt.)

Man arī šis noderētu!!!

Link to comment
Share on other sites

tas jau nav ciems. PAGASTS VECI, PAGASTS!!!1111(editz: ak jā pareizi. Pa angliskam tas skaitās village) Vispār strīdīgs jautājums, jo dzīvoju pirms zīmes.

Btw es adresē iepirdu ar garumzīmēm un vārda street vietā ierakstiju iela(lol) ar domu, ka nafig man rakstīt angliski, vel latvijas pastā tantes nesapratīs... karoč esmu iebrezies aiz sava glupuma.

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...