Jump to content
GIGN Forum

Žopā Ar Tām Vecenēm


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Pоооzмeeec! Dыdiтai рaiku piku иaku paku tыlоt dzimрanas diena un ро maita ir paтзmusi pat brоvu dienu darbв (doh un ar kuru gan viтa to dienu grasвs pavadоt), bet man ir liela LIELA problзma. Kв lai viтu izklaidз VESELU JOBAnU dienu + uzdвvina forрu (un kвdu???) dвvanu, neiztзrзjot savus mыюa iekrвjumus, neieноlвjot brвli vвcu pedofоliem un nзpвrdodot kreiso nieri? :)

Nu karoиe - ko dвvinвt viтai dzimрanas dienв - NEZINU! Viss, ko es varзtu viтai nopirkt, to arо viтa pati sev var nopirkt (ok, izтemot zelta gucci pulksteni, bet 100Ls ir biрku par рerpu priekр рitв pasвkuma... varbыt... esam pazоstami NE TIK ilgi.. :o). Vоns, рokolвde... bet protams, bet neba jau tв bыs main dвvana..

Un ko darоt visu to dienu - tas vispвr ir pооzмнзccc... :( Ok - vienоgais mierinвjums, ka rоts noteikti ievilksies gultв un bыs pamatоgs nogurums pзc krutвkв elektroniskвs mыzikas sыds sыds Иemikal bazers koncerta, bet problзma paliek - ko man viтai teikt? Nu pelоt, ir 13 dienв, esam nopisuрies, tu man uztaisоji brokastis, bet tagad laikam varзtu nopisties velreiz? DOH! Tas nekam neder! Kaut kвda debоla izjвde ar zirgu? Vai braukрana ar ыdens motocikliem? BПЗМ - jвsataisa maроna вtri, tad arо mazo varзtu kaut kur aizvest! Pizмec pizмec pizмec... kad biju maziтр, tad viss bija vienkвrрi - puнes, konfektes un sudraba нзdоte. Kad aprecзjos, tad arо bija vienkвrрi - vai nu sieva jau bija paтзmusi naudu no mana maka un kaut ko nopirkusi, vai arо nopirku to, ko gribзju un dвrgu, jo tas tвpat palika мimenз... a TAGAD IR ЮХPA jeBAL рakвli acо! ;)

Alise! Ko tu gribзtu dzimрanas dienв?

Man bija doma uztaisоt pulksteni, bet es mыюв nepaspзрu to izdarоt TIK оsв laika periodв... FAK FAK FAK! nu jau es sвku stresot... :((((

Un darba diena.. bпвaa... kur lai aizved meiteni darba dienв? DARBA DIENВВВ?? NEKUR TAИU NEKAS NENOTIEK... :( oh DOH es esmu IZMISUMВВВВ!!!!! :/

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Dienu varētu sākt ar jokerklubu, viņš ir netālu no eksporta ielas.. pēc tam kino, tad aizčāpot uz kādu restorānu.. pastaiga parkā utt.. ja grib var izdomāt.. a dāvanu skaties pēc vecumu grupas un to kas viņai patīk... protams, pulkstenis nav slikta ideja? :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

aizved uz kādu atrakciju, kas ir stundas brauciena attālumā. tātad - 2h jau nosistas. dabūn cauru riepu + vēl 30 min ja labi grib. neielej bendžu :)

uzdāvini braucienu pa gauju kanoe laivā diviem. viss. paies 5 h un būsiet kopā un varēsiet izbaudīt dzīvi. piestājiet upes vidū uz kādas saliņas un ieturiet pikniku.

cena būs ap 60 ls ar visu jūsu vedāšanu, bet nu tas atsvērs pārējās dienas izdevumus.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Aizbraucat ar to kuģi, kas pie vecrīgas daugavmalas pietur, uz tā kuģa paņem šampja pudeli līdzi(ne jau rīgas :D), tur 2h viņs brauc līdz līcim un atpakaļ, tad gan jau radīsies izsalkums, aizbraucat uz Sarkans, tālāk kādu aktīvāku izklaidi - boulingu(iesaku bowlero).

Dāvana? Nu tas jau jāzin tev pašam, jāskatās kas patīk, kāda viņa pati pēc dabas.

Link to comment
Share on other sites

Ohhh!!! tortesdiena.lv labā mājas lapa! :)

Meitenei ir 28 gadi. Jāpiedomā pie dāvanas! ;) Nu ok.. es jau sāku apmēram apjaust, ko varētu uzdāvināt (sasodīti dārgi, bet vieglāk ir atpirkties, nekā vel ilgāk kustināt smadzenes :P ).

Vel tikai jaizdomā, ko darīt tajā dienā tādu sakarīgu!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Tā kā man velk uz to romantisko pusi, tad vakarā būtu laiks piknikam pie jūras. Sagaidi saulrietu & do your thing. Tas tā - vienkārši. Vai arī esi īpaši romantisks un saki, ka gribi peldēties saulrieta laikā. Paķircini viņu turpat ūdenī mazliet un tad jau krastā, kur ūdens mazliet apskalo zemi, vari "do your thing" :D

Bet pa dienu .. shit. Galvenais nenodzenā, lai vakarā ir spēks :)

Aizejiet uz kādu spa - masāžām. Tās jau būtu 2h. Turklāt jutīsieties tik fantastiski. Kino nē, kino sucks - tā nav atrakcija. Es negribētu savā dz/d sēdēt kino un skatīties kaut kādu tupu filmu. Būtu Rīgā kaut kādi karuseļi, tur gan varētu aiziet, paķert adrenalīnu un pataupīt vakaram :) Galvenais vajag sagādāt viņai baudu visas dienas garumā un tad viņa būs Tava un darīs visu, ko gribēsi :)

Link to comment
Share on other sites

:D

Bet pa dienu .. shit. Galvenais nenodzenā, lai vakarā ir spēks :)

Aizejiet uz kādu spa - masāžām. Tās jau būtu 2h. Turklāt jutīsieties tik fantastiski. Kino nē, kino sucks - tā nav atrakcija. Es negribētu savā dz/d sēdēt kino un skatīties kaut kādu tupu filmu. Būtu Rīgā kaut kādi karuseļi, tur gan varētu aiziet, paķert adrenalīnu un pataupīt vakaram :) Galvenais vajag sagādāt viņai baudu visas dienas garumā un tad viņa būs Tava un darīs visu, ko gribēsi :)

ak dievs, cik saldi :vemj:

Link to comment
Share on other sites

Jokerklubs vairs nerullē, Jurmalā ir tāda vieta kā Hotel Jurmala SPA, tur ir rigtīgi kruta, 10ls un sēdi cik ilgi vēlies, iekšā entās pirtis, baseini, džakuzi , baseinā iekšā ir bārs, kur var pasūtīt garšīgus kokčus karoč ļoti najs vieta :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...