Jump to content
GIGN Forum

Gign 08


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:D:fsckinsad:

Beef tas bij tanii pirtii?

Bet cik es esmu dzirdeejis denja vispaar peec iemeshanas miil atbriivoties no veedera satura! :whistling:

p.s. Jimbuga arii reaals cahlis! Vajag vairaak shaadus stulbumus safilmeet gign 08, peec paaris gadiem varees iereekt - vai ne jimbuga? :D

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Bet cik es esmu dzirdeejis denja vispaar peec iemeshanas miil atbriivoties no veedera satura! :whistling:

p.s. Jimbuga arii reaals cahlis! Vajag vairaak shaadus stulbumus safilmeet gign 08, peec paaris gadiem varees iereekt - vai ne jimbuga? :D

Banu? :D

Link to comment
Share on other sites

tad taa.. nu dzheki ceru ka uz mani nedusmojatiesjo es itka panjemu 3 cilvekus ar sevi 2 kas gigna speeelee man skjiet vairak par mani.. benciks un blondais jau ir iepazinushies, ta ka vinjus dazhi zin..

tjipam Kimmel un STR8 .. vinji ar mani pietam visu sagatavos tusam ( pljaushana elektriba etc.)

jimba es tev naudu varu aizdot.

taaks kas veel

hvz. dzeru

shodien iekuulam 340 T kvieshu nais :D

Link to comment
Share on other sites

emm... man radaas jautaajiens, kaa tur ar to celju liidz pasaakuma vietai? vnk man seedinaata mashiina... emm... un cik noprotu ar mani brauc zorgs un hollow life + gribeeju pajautaat, vai nevaru no sava miesta (leetaak sanaaks degvielai :D ) pakjert liidz njasa (30h online time), bet taa jau vinjsh sakariigs choms un CS speelejis ar daudziem kopaa cw...

Link to comment
Share on other sites

:D ) pakjert liidz njasa (30h online time), bet taa jau vinjsh sakariigs choms un CS speelejis ar daudziem kopaa cw...

Es domaaju, ka vares iebraukt arii ar seedinaatu mashiinu veesi. Man arii seedinaata, bet pagaashagad esmu tur braucis un vis bij ok!

A kapeec tu prasi ja vinsh gignaa speelee tad visam jaabuut kaartiibaa! + ja vel tu saki, ka visnh normaals chalis!

Link to comment
Share on other sites

Tiko izgaju uz balkona uzpipot un sapratu ka ahuuna auksti laukaa :( Un Nu vo iechekoju laika prognozi uz party!

bet nedēļas otrajā pusē temperatūra par kādu grādu pazemināsies naktī +9...+14º, dienā +16...+21º.

Pūtīs lēns līdz mērens dienvidrietumu, rietumu vējš, kas nedēļas otrajā pusē piekrastes rajonos brāzmās sasniegs 15-18 m/s.

Tatad bus fakingi auxti un vejains! :( UN arii lietu sola :(

Link to comment
Share on other sites

jopcikdritvaikociņ, darbs maina telpas un tieši šo 5dien/6dien/7dien. vai nav ideāli?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

centīšos atpisties no 6dienas un 7dienas, bet no 5dien nesanāks 100%

ir kāds, kas 6dien brauc uz notikuma vietu? pagaidām tīri intereses pēc jautāju, jo nezinu vai mani palaidīs. it kā jau ieminējos, ka ir pasākums, kas tika plānots 3 mēnešus ieprieš, neko vairāk kā prēmija nost nedzirdēju.

Link to comment
Share on other sites

centīšos atpisties no 6dienas un 7dienas, bet no 5dien nesanāks 100%

ir kāds, kas 6dien brauc uz notikuma vietu? pagaidām tīri intereses pēc jautāju, jo nezinu vai mani palaidīs. it kā jau ieminējos, ka ir pasākums, kas tika plānots 3 mēnešus ieprieš, neko vairāk kā prēmija nost nedzirdēju.

Vienmēr darbavietā var samelot!!! Izdomā kko taču!!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...