Jump to content
GIGN Forum

Gļuks Ar Banošanu


eziic
 Share

Recommended Posts

O_O

nulab es par to nebriinos, nepavelti :D iipasi apdavinatie

nobanot, elemntari (id nesakriiit ejat stastiit to suudu kadam citam)

amx_who <--- panem id

amx_banip (vai jebkada cita komanda caur kuru banojat) #id time reson

jeb ar

amx_nick "nick" un citu niku hot lox (to vienu burtu jeb ciparu ieliekat "" un vis rule)

amx_banip lox 0 urla

vel kadi jautajumi, 4ista kkadi :lohs:

jaiet pa4iitot mos jajau neviens nemak banot :D

p.s

esmu sita banojis 100x + ja nestrada, vnk novacat amxbans uzreiz stradas :)

loool sitadu problemu tik esmu redzejis oo.lv serveros

RESON FOR EDITING: kluudas izlaboju dazas :P

varat nepateitkies, zinu kad jus ignorejat manu teiktu, kaut ar neskapec man vienmer ir taisniiba, laikam acis koz :slap::ermm:

1kart gigna ir xmods

2kart xwho nau visiem ka jau auk6ejos postos ir teikts TU VISpar esi lasijis ko citi teica? D

pareiz bij teikts auk6a ka raskti konsole status pradas iD un bano xbip 0 #ID NUMURS iemesls un vis

Link to comment
Share on other sites

2kart xwho nau visiem ka jau auk6ejos postos ir teikts TU VISpar esi lasijis ko citi teica? D

pareiz bij teikts auk6a ka raskti konsole status pradas iD un bano xbip 0 #ID NUMURS iemesls un vis

1kart es nezinu kas gigna ir

2kart admincmd.amxx nak lidzi komanda amx_who, un ta ir uz burtina d (ja nemaldos, karo4 jabut bana burtinam)(par so lietu nestriidesos jo musu jaunmodiigajiem cilvekiem nepatik amx_ un maina uz x tape es hz) un ja visiem nava bana burts, tad nava brinums kad nobanot nevar :lolza:

labi karo4 manvienalga, njemat darat ka gribat, tik izteicu viedokli pa jusu kartejo ekstremo "gudriibu".!

p.s

a un kas taja xwho komanda ir tads ka visiem adminiem ta nava O_O

tur gigna slepenie dati or smthng + jebkura serveri jebkuram adminam kam ir ban ir amx_who lai varetu nobanot niku kas satur 1 burtu ;)

Edited by Ritsuki
Link to comment
Share on other sites

Blegj dauni, ko tad tu te vispār dirs! Aizej vēl pastāsti opelim, ka viņam nepareizā vietā ir motors, jo zapiņam tas ir aizmugurē! Savus uberpadomus ej bārsti oo.lv serveros, jo tur tev ir īstā vieta. Un vispār, kurš tev atļāva dirst šajā sadaļā?! Banu nah!!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...