Jump to content
GIGN Forum

Aizdosi Sony Digitālās Videokameras Usb Vadu?


EDD
 Share

Recommended Posts

Man šķiet, ka nekāds papildus info nav vajadzīgs. Konkrēto mantu apsolos atdot nedēļas vai divu laikā pēc piešķiršanas bez kādiem bojājumiem. Toties alus vai kas tamlīdzīgs gan nāks klāt. Ja kas, dzīvoju Rīgā. Sakontaktēties ar mani, ja tev nav mans nr. - vislabāk caur PM teitan pat forumā.

Kā tad būs - izpalīdzēsi?

Legal notice: visus, kas ir skatījuši šo topiku, apskatīšu, ielogošu, reģistrēšu. Ja atklāšu/uzzināšu, ka kādam bija šis te konkrētais vads, bet viņš par to nedeva ziņu, vainīgos atradīšu bez žēlastības. Un seksuāli uzmākšos tavai māsai. Vai tavai mammai, ja tev nav māsas. Vai tev, ja tev nav ne vienas, ne otras. Atceries - bež žēlastības.

Link to comment
Share on other sites

Legal notice: visus, kas ir skatījuši šo topiku, apskatīšu, ielogošu, reģistrēšu. Ja atklāšu/uzzināšu, ka kādam bija šis te konkrētais vads, bet viņš par to nedeva ziņu, vainīgos atradīšu bez žēlastības. Un seksuāli uzmākšos tavai māsai. Vai tavai mammai, ja tev nav māsas. Vai tev, ja tev nav ne vienas, ne otras. Atceries - bež žēlastības.

LOL!

Link to comment
Share on other sites

Paldies, naziit, tu (un tavas ģimenes dāmas) būs backup variants, es it kā jau sarunāju ar macho.

paldies macho.

paldies overmind par precizēšanu. tā tu izglābi savas ģimenes dāmas.

paldies, NoLiFeR`. pa to laiku, kad tu savu "LiFe" izniekoji internetā, man bija lieliska iespēja izpriecāties ar tavu māsu. bet neuztraucies - gumijiņa man bija.

kabatā, ha ha ha!

p.s. nē, nē, bet tiešām - neuztraucies. tava mamma man savu nr. paspēja iedot.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...