Jump to content
GIGN Forum

Kā Var ?


Recommended Posts

Nu ir tāda lieta vienmēr tur kur ir piemēram chat boxs serveros rakstas using AMx utpc, piem ja es gribu pardot taisit serverus un dot par brivu tos kada lapaa tad ka lai taj chat boxa ieliek, vai nonjem textu kursh ik pec laika parādās??

Link to comment
Share on other sites

Parunāts+turpmāk raksti skaidrāku title+izsakies saprotamāk - tas tā ieteikumam! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

nu piemeram ka pasutot no dyca cw serveri tur sakas reklama, bet ja es noka4aju kkadu pub serveri un tur taja vieta ir ta weba no ka es noka4aju reklama ka lai vinu nonem jo es negribu lai man serveris reklameee kkaadu dēļa'tāju

Link to comment
Share on other sites

aa sapratu tev jaiet addons--> amxmodx-->config-->amxx.cfg tur ir 2 rindinas kuras janomaina

Sitas rada pasa augsa tu vari nomainit ka gribi lai radas

amx_imessage "Welcome to %hostname%" "000255100"

amx_imessage "This server is using AMX Mod X\nVisit http://www.amxmodx.org" "000100255"

ASitas radas pasa apaksa slid no labas uz kreiso pusi. Raksti ieksa ko gribi aa un to 600 nomaini uz kadu 10

// Default value: "Welcome to %hostname% -- This server is using AMX Mod X" 600

amx_scrollmsg "Welcome to %hostname% -- This server is using AMX Mod X" 600

Link to comment
Share on other sites

Laikam būs jāturpina rakņāt addons jo tas nav tas, lieta tāda ka es noka4āju addonu no tiem Mkserveriem un nevaru dsabut to this server made by MkServers, un tas NAV plugins, bet tāpat Cepums no manis ka centies palīdzēt :)

Link to comment
Share on other sites

So vinjsh chataa tev paraada to? Ja taa uzmet savai amxx versijai atbilstoshus pluginus(nokachaa jaunu amxx un iemet plugins mapi taa kachaata vietaa.) nonjem visu 3rd party pluginus. Iespeejams, ka autors vienkarshi pamainiijis defultos pluginus :). Tapec arii to nevar redzeet. Ja nu taa nav taa probleema. Paskaties vai pie metamod.ini nav kads diivains plugins. Ja nu tomer nekur nav... tad uzliec modules pa jaunu. Shaubos, ka autors bus tik taalu aizracies, ka bus izdomajis.. veel kaut ko.

Link to comment
Share on other sites

cstrike\addons\metamod

ups ne tas :)

cstrike/addons/configs/metamod.ini

ew man liekas es zinu kur tas ir :) man liekas ka tas teksts ir ielikt data/lang mape kada faila

tas pats ir ja no wosa nosper zombie infection serveri tur data/lang mape ir kaut kur.

Edited by tipa elvis
Link to comment
Share on other sites

ja tev ekrana vidu sudi radas tad amxx.cfg faila maini ja tev pie chata rakstas shiti tad tas ir plugins admanager kuru maina config/advertisments.ini kka ta jabut cik zinu neka cita tev tur vairs nevar but

a un ja zem pulkstena rada (respektiivi laika) tad ari amxx.cfg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...