Jump to content
GIGN Forum

Motorolera Vadīšana.


*jancis38*
 Share

Recommended Posts

Kādi dokumenti man ir nepieciešami motorolera vadīšanai?

Cik man zināms viņa vadīšanai minimālais vecums ir 16, right?

Kautko man draugi pastāstija, bet paši arī ipaši par to neko nezin, tapēc vēlme pārliecināties.

Doma ir nopirkt, un dragāt pa laukiem.

Bet iespējams būs vajadzība ar to pārvietoties pa Rīgas ielām, un rodas velviens jautājums, vai to zvēru ir iespējams novietot autostāvvietā?

Link to comment
Share on other sites

motoreleris saakas no 55cm3(kam ir vaidziiga b kategorijas vadiitaaja aplieciiba) viss kas ir zem 55cm3,ir mopeeds, un tam ir vaidziiga b1 aplieciiba, ko var nokaartot csdd.. mopeedam ir jaabuut tehniskai pasei, nummuram un tev kjiverei... :thumbsup:

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Vo pats ar dabuuju motorolleri.... taakaa paari 50 kubiki nav tad vieglais variants- 20 jautaajumi un tiesiibas kabataa :) tik bik jaasamaacaas :P +sito jau no 14 gadiem vareeja

A1 tiesiibaam vajag 16gadi vairaak jautaajumi +praktiskais kautkaads- tas ir liidz 125 kubiki

Link to comment
Share on other sites

Es arī pirkšu rolleri kkādu lietotu,manliekas labāk pirkt lietotu jo viņš ap 2000km ir jau iebraukts un iet zvērā!

Jā zem 50cm3 - 20jaut.- Un tiesības kabatā, bet ja vienmēr velc ķiveri tad vari nelikt tiesības jo menti tos rollerus īpaši nestādina,ja ir ķivere uz baškas ;)

Link to comment
Share on other sites

Jā zem 50cm3 - 20jaut.- Un tiesības kabatā, bet ja vienmēr velc ķiveri tad vari nelikt tiesības jo menti tos rollerus īpaši nestādina,ja ir ķivere uz baškas ;)

a ja tomeer apstaadina... gjenialnijs

Link to comment
Share on other sites

No 14 gadiem ir M kategorija (mopēds līdz kubiem), no 16 ir a1 (motorollers līdz 125 kubiem), no 18 ir A (līdz 400 kubiem), no 21 A lielās (līdz 10000000000000000000000000...kubiem).

.

Vakar pats noliku mopēda tiesības :)!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...