Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums Uz Acc


Recommended Posts

Sveiki, par cik gigns tagad ir atkal svaigs un vesels es tur pavadu diezgan daudz sava brīvā laika.

Serverī spēlēju gan no rītiem pa dienu un vakaros, nav tāds noteikts laiks (izņemot naktīs).

Esmu agrais putniņš un spēlēju diezgan agri gan darbadienās, gan brīvdienās tieši šinī laika admini ir vismazāk. Kautvai spēlējot pa dienu ir nereāli paspēlēt ja ir kautkāds cilvēks kas traucē spēlēt, tk, met flashus vai vienkārši cheat'o :)

Palūgšu šādas acc

votemap

ban

kick un slay/slap.

Esmu liels gign patriots :)'

reason 4 edit, spēlējot no rītiem bija neiespējami paspēlēt, jo 4īteri ir papilno, bet admini guļ :) 6dienas un 7dienas rītos spēlēju visvairāk. Tapēc atcerējos, ka nēsmu banu pajautājis :)

P.s. Paldies par tik daudz atbalstiem ;)

Edited by doGY
Link to comment
Share on other sites

Parenj igraet na GIGN davno, kosekov ne sozdaval, pomogal razobratsa v trudnih i ne ponjatnih situacijah vo vremja igri s 4iterami, vsegda zdorovaetsa, otnositsa k drugim igrokam s uvazeniem, po4emu bi i net? :whistling: Tem bolee ja sam zame4al 4to on po utdam uze s 4asov 9 bivaet na servere, kogda tam tvoritsa HAOS :o Nam takie nuzni. :thumbsup:

REC ot menja!

Link to comment
Share on other sites

Dogy ir stresains, nesavaldīgs daudzās situācijās, arī lamājas un ātri aizsviļas.

"Kautvai spēlējot pa dienu ir nereāli paspēlēt ja ir kautkāds cilvēks kas traucē spēlēt, tk, met flashus vai vienkārši cheat'o smile.gif"

Tu man diezgan bieži met fleshus zem kājām :)

Ar šīm tiesībām it kā neko pārdabiski sliktu izdarīt nevar, bet, ja pat izdara, tad tos flagus var noņemt jebkurā gadījumā.

Domāju, ka viņš tikai palīdzēs serverī uzturēt kārtību, kad nav kāda cita admina pa rokai, tāpēc es arī atbalstu, jo tas ir par labu pašam GIGN'am.

Link to comment
Share on other sites

Sitam varetu dot acc!

Online Time: 85:36:28 labs nospelets laiks!

Mans viedoklis = REC..

paldies, ka tu mani atbalsti, bet tavu postu shas izdzēsīs un tu tiksi izbanots uz 14 dienām :) ( ja vien tu nēsi kkāds vēsturisks admins )

Link to comment
Share on other sites

Nu saakumam tomeer ir nedaudz par daudz! Ban taa uzriez! No saakuma vajag apstiities vai tu nesaaksi trakot ar slapu un slay! Tad arii redzees vai tev turpamaak var pieskjirt citas pravas!

Diezvai arii kaads no papaam tev liks srazu visu sho paku, takaa apredeljis ko tu iisti veelies! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Saproti pats visas komandas ir vajadziigas! Es arii gribu imunitati, bet kursh man vinju dos! :D

Vajag apstiities kaa tu uzvediisies ar mazajaam pravam un tad skatiities taalaak kas un kaa! Ko zin mosh tev sakaaps galvaa un slayosi visus pa siikumiem! Takaa saac ar mazumu un tad jau! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...