Jump to content
GIGN Forum

Euro 2008


van Helden
 Share

Recommended Posts

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jaa otraa puslaika spaanjiem shvaki iet :) zheel ka spaanis nedabuja sarkano kartiti jo tiesnesis neko neredz.

njaa nu labi spaanji speelee labi bet tapat vaacieshi ciinaas un es ceru uz 1:1 :D

aaij bliin :)

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

Kopš es vispār skatos futbolu, neatceros nevienu reizi, kad būtu uzvarējusi tā komanda par kuru turu īkšķus es :pizdiblee: Respēktīvi šoreiz par Vāciju. Nu točna vajādzēja vismaz izlīdzināt lai spēle izvērstos mazliet interesantāka. :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Par 2008. gada Eiropas futbola meistarsacīkšu finālturnīra vērtīgāko spēlētāju nedaudz negaidīti atzīts čempionvienības Spānijas pussargs Ksavi Ernandess.

UEFA noteiktais turnīra 23 labāko futbolistu sastāvs:

vārtsargi - Džanluidži Bufons (Itālija), Ikers Kasiljass (Spānija) un Edvīns van der Sārs (Nīderlande);

aizsargi - Žozē Bosingva, Pepe (abi Portugāle), Filips Lāms (Vācija), Karloss Marčena, Karloss Pujols (abi Spānija) un Jurijs Žirkovs (Krievija);

pussargi - Hamits Altintops (Turcija), Luka Modričs (Horvātija), Konstantīns Zirjanovs (Krievija), Mihaels Ballaks, Lukašs Podoļskis (abi Vācija), Markoss Senna, Ksavi Ernadess, Fransesks Fabregass, Andress Injesta (visi Spānija) un Veslijs Snaijders (Nīderlande).

uzbrucēji - Andrejs Aršavins un Romāns Pavļučenko (abi Krievija), Fernando Torress un Davids Vilja (abi Spānija).

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...