Jump to content
GIGN Forum

Izejam Meklējumos!


enap
 Share

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja tu to jautā man, tad es uzdošu pretjautājumu, kur tu rāvi ka es kaut kur izteicos ka taisos ko attīstīt?

Attīstītāji atradušies. Labāk būtu naudiņu noziedojuši par to, lai Latvijā ceļus salabotu arī pilsētās, kuras var šķērsot pa 5 min.

Ā, bet runājot par attīstību, es palīdzēšu attīstītis diviem projektiem, tā tad arī būs tā attīstība.

spam?

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Jūs beidzat činkstēt, kāda jums šķirba, 100ls arī ir nauda, ok nav baigais kapitāls, bet tomēr, ja jums ir krutāki projekti tad lepojaties ar to, bet te tik palielās, bet atkal jau pierādīt nevar, nelielies, ja nav ko likt pretī. Topiks ir tāds kāds viņš ir nevis ar nosaukumu nākat mani nodirst, jo esmu iesācis savu projektu.

Link to comment
Share on other sites

tas ka tu esi uztaisijis 3k postus tevi nepadara par papu.

Es neesmu neko darījis, lai attīstītu un uzlabotu kibersportu Latvijā. Pat mēģinājis neesmu, tāpēc arī nenodiršu, kā to dari tu O VARENAIS. Ja neesi kaut ko vairāk vai labāk izdarījis, tad BEIDZ FAKING DIRST !

Link to comment
Share on other sites

Par tēmu. Stipri šaubos ka kādam ir interese Latvijā sponsorēt ko šādu, bet nu gl.

yo yo yo lielais sitējs.

maukas dēliņ, izbāz galvu no mammas dirsas un paskaties apkārt, ja kāds LV kādu sit, tad tikai tādu dauņus kā tevi, kas visur bāžās ar saviem beztēmas komentiņiem.

ja nav ko pateikt - turi muti :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

maukas dēliņ, izbāz galvu no mammas dirsas un paskaties apkārt, ja kāds LV kādu sit, tad tikai tādu dauņus kā tevi, kas visur bāžās ar saviem beztēmas komentiņiem.

ja nav ko pateikt - turi muti :thumbsup:

Pateiksi man tieši šādi acīs? TU sāki vienkārši bezjēgā nodirst cilvēku un MAN teiksi ka es rakstu beztēmas komentārus? Sāc domāt ko raksti un iemācies jaunus lamuvārdus, izklausās ka šos tev iemācija 8 gadu vecumā pagalma puikas un vēl tagad pielieto.

Link to comment
Share on other sites

NEKAD MŪŽĀ NEVIENS, JUMS, 14gadīgiem darboņiem, NEKĀDOS APSTĀKĻOS NEDOS NAUDU tam jūsu sūda slow.lv "attīstībai aka jums košļenēm un cigaretēm"

:(

Sponsori jav var būt vairāki ,katrs ko citu sponsorē.

"jav" - pat nesajēdz, ka "jav" rakstās ar "u"?

Tādiem ziedot :D

es mainu savas domas - no 14gadīgiem darboņiem esiet nonākuši līdz 12gadīgajiem.

Edited by MightyZ
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...