Jump to content
GIGN Forum

Izejam Meklējumos!


enap
 Share

Recommended Posts

Labdien, ir atveries jauns cup projekts.

Tatad ideja ir vienkaras uz web ir punktu sistema un tos punktus var apmainit pret balvam[stealpadiem,naudu,cw serv un citiam mazak nozimigakam]

Merkis - Ir atisit latvija csportu, ka sportu, tas tak ir forsi kad var nopelnit naudinju spelejot cupos, protams nekada liela nav, bet tomer kkas nevis perties ar 4iteriem @ gg un tikai sutit sms.

Webu jums neteiksu, lai nebutu ta ka reklama

Raksta merkis - Nu mes ka jau teicam esam jauns projekts tapec meklejam adminus, grafikus, webscripterus [webs jav gatavs, bet ir nepilnibas kuras gribetu lai kads palabo vai partaisa kka ertak] , sponsorus[ prieks balvam] un citu palidzibu un protams pasus speletajus.

Ja ir intrese, tad rakastat man pa gign vestuli kko jav sabīdīsim.

Atvainojos par kludam

Edited by enap
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sponsorus[ prieks balvam] un citu palidzibu un protams pasus speletajus.

čalīt, ko tad Tu pats dari....???? Domā kāds te baigi ziedos 1dienas projektam.... Varbūt sāc pierādīt ar darbiem nevis tukšiem vārdiem!!!

Link to comment
Share on other sites

;D Oky, man sākt reķināt cik es par projektu izdevu ? Es negaidu, kad ziedos, es vnk ceru kad kāds piedāvēs vēl kadas balvas no savas puses! Esmu izdevis par projektu +/- 100Ls, tāpēc nedomāju, kad būs 1dienas projekts!

Link to comment
Share on other sites

:D

Tava signature arī webs ir uz ucoz, ja kas....

enap - iedod tā saita linku... Nedomāju, ka tas būs ūbers spams...

EDIT. Es vēl nevienu rupju vārdu neesmu teicis... Vienkārši tādi "projekti" te parādās bieži un vēl atrāk pazūd....

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

*.lv domзns mыsdienвs nav tik dвrgs, lai to nenopirku katrs kuram vecвki dod nedaudz vairвk kв 2ls nedзпв. un 100Ls projektв, tas ir пoti maz..tв teikt..nekas..ar 100latiem tu vari iet kutinвt daюiem kaut ko.. Es arо veidoju projektu, un esmu ieliecis kвdas..5x, ja ne vairвk reiюu vairвk nekв tu [ tas tв, krвniтa staipорanai ], un ar visu to, uzskatu ka ir par maz...un naivi cerзt uz to visu ko tu pieprasi, ir muпноgi, sвkumв parвdiet ka Jыs uz kko esat spзjоgi, nevis tikai, MЗР tur daєоsim to, MЗS darоsim arо рo..vai kaut kв tв.

P.S. nezinu kвdзп, bet man tas liekas neliels plaмiвts ctts, tiem jau arо tur cupi gвja vaпв, nezinu kв tagad..

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Cik mus macija par tam krasam prieks webiem, un neipasi labi sapratu temu, bet varu pateikt, ka tava web ir krasu konflikts, acis mezgijas ara.

Vienigais ko gandriz 100% var teikt, tekstam jabut melnam uz balta vai nedaudz peleciga fona minimali, visi parejie varianti man skiet neder.

Uzskatu ka theme un bildes japielabo ira, savadak saita nav jutams unikums.

Tas ta ari aci atri pariets ^^

Link to comment
Share on other sites

Pag pag tu teici +/- 100 Ls pagaidām es redzu kkādu gatavu cms un nelegālo ipb, kur izgāja pārējie 92 Ls?

Link to comment
Share on other sites

Vo 4ista pierādās latvieši! Visu tikai noliek un piesienas kur var.

15 = dom

30 = web

10 = hostings

30 = balvas

5 = cw serv prieks cupiem

Nu lab nav tie 100, bet es jav neteicu precīzi 100

Un visi vēl brīnas, kāpēc latvija nekas neatīstas!

Link to comment
Share on other sites

15 = dom

30 = web

10 = hostings

30 = balvas

5 = cw serv prieks cupiem

Nu lab nav tie 100, bet es jav neteicu precīzi 100

Un visi vēl brīnas, kāpēc latvija nekas neatīstas!

domēns www.nic.lv - 9ls/gadā. webs - tādu lapeli var nokačāt netā. hostings - labi, pieņemsim 10ls.

balvas - kam balvas? Tev pašam? cw serv priekš cupiem - LOOOOL? Tjip jaunais mega cyber-sporta portāls, kas izīrē sev cw serveri (1 serveri tikai) un hosto lapu @ www.gamers.lv?

Link to comment
Share on other sites

:D Varbūt tagad ir pa 9 , bet es pirku par 13.99 vai kko tadu.

Ka kam balvas - par punktiem, jo bija jav projekts bik agrak

un cw serv, tie par sms jo steamd nevar nopirkt un tad es pasutu sms un izdalaju, tiem kam nebija!

Link to comment
Share on other sites

UZMANĪBU! Sākot ar 2008.gada 1.janvāri gada maksa par domēna vārda reģistrāciju un uzturēšanu augstākā līmeņa domēnā ?.lv? ir LVL 8,50 (LVL 7,20+18%PVN). Gada maksa par latviska domēna vārda uzturēšanu ir LVL 5,90 (LVL 5+18%PVN).
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...