Jump to content
GIGN Forum

Sms


Domino
 Share

Recommended Posts

Ja nemaldos, tad tu pat 50% nekur nedabūsi, jo 20-40% vēl savāc operātors, reāli tava peļņa ir tika 20-30%

Link to comment
Share on other sites

jo tas ir galigi neizdevigi ka 50% pievac vinji sev

plzzz no ta daudz kas atkariigs

Tātad, ja viņi pievāc sev 40% ( 100 - 60 ) ir izdevīgi, bet 50% ( 100 - 50 ) vairs nav izdevīgi? Ķipa sūda 10% un tev vairs nav izdevīgi?

PS: Kas no tā ir atkarīgs? Ja no tā kaut kas būtu atkarīgs, tu to nejautātu šeit. XD

Link to comment
Share on other sites

Pēdējai izmaksai man vajadzēja būt ~140Ls (no pāri 300sms pa 0.95). Viss jau bij aprēķināts, payoutā uzrakstīti tie 140Ls, gaidiju savu naudiņu un šeku reku, payoutā tie 140 palika par 98,96.. Kautkā stulbi, jo tagad man nākamās izmaksas gaidāmas daudzreiz lielākas. Sanāk ka no 1000sms man ne no kurienes atvilks ~130 ls? :fsckinsad:

Ev, kept, vari iedot kādu linku or smth ar infu par to?

Edited by overmind
Link to comment
Share on other sites

Bija kaut kāds prikols, ka bankā vai kur, aiziet uztaisa kaut kādu dokumentu, ka tu maksā nodokļus, vai ko, es īsti pats vēl neesmu noskaidrojis, un tad tur velk mazāk nost..kā arī no citām firmām ir mazāki nodokļi, man piemēram, ņem nost tikai 30%, bet domāju tuvākajā laikā aiziet uztaisīt to dokumentu.

Link to comment
Share on other sites

mes ar 4omu domajam un vienu lietu izdomajam bet lai sanaktu pelja mumsvajag lai MES dabujam vairak par

50% jo ja ir50%tad mums zaudejumi un ieguvumsir 0 takaja mesdabutu 60% tadiznak 10%pelnja un kr4vairak neko neteikshu jo labi uzvarities var :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Kad macis tew biznesa pamatus ipashi pievers uzmanibu temai ''Bezzaudejuma punkts'' :thumbsup:

Tu esi vnk genials laikam citur neatradi kur iespamot sawas gudriibas :lohs:

vai varbuut burtus citadakus ari nomainit ?

Edited by Domino
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...