Jump to content
GIGN Forum

Kau Kads Sviests


BossX
 Share

Recommended Posts

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: Sn00p

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: Barons

BAN] Iemesls banam: ataa

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 0 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec 0 dienam 0 stundam 10 minutem 0 sekundeem

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sa

Tas tak nav nopietns bans biski calis sapipejies vai kaaa

Strunts ka 10 min bet tik un taaa nepatikams

Biski calis aizravies ar varu laikam :sparta:

kads tak pasak vinam kadu vardu :pizdiblee:

post-15698-1212518259_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pag pag... Es tevi nobanoju par wh un manu praat tur pieraadiijas ka tu esi suuda 4iiters, tad ko tu te veel dari..? worm ir kaadas iespeejas, lai shis idinsh vispaar vairaak gign neparaadaas?

Link to comment
Share on other sites

Nu tad jauneekli kaa tu izskaidrosi to kaa shis topiks beidzas saakot ar worma postu 3 lapaa!!! Tur ir kaut viens cilveeks, kas teica, ka tev nau chiiti un, ka tev banu nonjems????? Tu man te nelej puikinj! Tas, ka tu esi teicis pie citas ip vai vispaar speelee pie cita kompja nenoziimee, ka tev nav te bans!

Link to comment
Share on other sites

Ja tu nebuutu 4iitojies tad vareetu speeleet ar savu niku cik uzziet, bet tagad neka! Takaa naaksies banot visus baronus un bosuikus!

Tomeer es skatos, ka tu iisti gudrs neesi ja raksti forumaa ar to pashu niku kuru noraavi banu un tu veel centies iestaastiit, ka kaads labveelies tev unban uzlicis! :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Nu a cik zinu nesu citojis

kaa man jaareec pa shito tekstu.

Tas buutu tas pats, ka es pateiktu: Nu a cik zinu tu esi gudrs.

Nu ja gogigi LAVRx man butu admina tiesibas es ar tevi visu laiku kikedotu ara un nelautu spelet;

Atradusies te princese

tieshi taapeec taadiem kaa tu nekad nedos taadu acc.

lockot ciet.

Link to comment
Share on other sites

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: LAVRx

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: xXx BossX

BAN] Iemesls banam: veelreiz

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 0 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ---------------------------------------------------------------

Tu laikam neliksies miera. :blelohs:

Demo vel nav ka bus paradisu

Link to comment
Share on other sites

Vari nemaz nelikt demo jo es banoju tevi par to, ka tev neviens banu nebij nonjemis kopsh ieprieksheejaas reizes! Takaa vari nepuuleeties un nemekleet to dd2 demo!

Es tevi banoju kaa jau ieprieksh mineeju tu chiitoji un nezinu kaadaa veidaa tiki atpakalj, repsektiivi tevi vareetu uzskatiit par "atgriezushos" 4iiteri! takaa, puikinj buus vien no gign jaatvadaas!

p.s. es recu par to, ka tu veiksmiiigi esi ticis atpakalj un speelee ar to pashu nick! LOL!

p.p.s. es beidzot sapratu kapeec tev bans nonjemts, tas ir tikai un vieniigi kljuudas peec jo toreiz kad tev uzliku banu baigi daudziem sakrita ip ar taveeju tapee mosh kaads nonjeema to banu!

Jebkuraa gadiijumaa shii ir diezgan interesanta situaacija - tagad gaidiisim liideru viedokli!

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

ip droshi vien nomainiijaas... te jau nav ko gaidiit liidera viedokli, vnk ljoti labi sanaacis, ka dzekam tiekot atpakalj serverii admins uzlicis mazu baninju... + jaabuut "iipashi gudram", lai par to rakstiitu suudziibu... :D

kaa rezultaataa atklaajas, ka pats ir nesen banots chiiteris, kursh var savu nekrietno pakalju vazaat atkal pa serveri...

forshi, ka ienaaci ar taadu pashu niku iekshaa... :thumbsup:

TC

Link to comment
Share on other sites

pec laika varetu but sis bet nezinu a vecaisir sis http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2008-05-08..._italy_gign.zip

A niku uzliku atpakal savu tapec ka apnika spelet zem cita nika.

A es nesmu 4itojis ja kas

ak.dievs glab sho cilveku no :lohs: es pat aceros ,ka tev uzlika banu DE_DUST2 mape !!!

ak.dievs tu esi l0ks ko tu muldi ka neesi mainijsi IP tad iskaidro kas ir shis ? - http://cs.gign.lv/player.php?id=5133 veseli 5 IP :(

Edited by KlumpaHLTV
Link to comment
Share on other sites

:lohs: es pat aceros ,ka tev uzlika banu DE_DUST2 mape !!!

ak.dievs tu esi l0ks ko tu muldi ka neesi mainijsi IP tad iskaidro kas ir shis ? - http://cs.gign.lv/player.php?id=5133 veseli 5 IP :(

Nezinu gan ka var mainities ip isu laiku viens un tas pats kompis uzn tas pats nets vienigais varetu mainities ta ka aizbraucu uz laukiem un tur piesledzu un paspeleju :ermm:

KlumpaHLTV apsties demku un pasaki savu viedokli vai esmu kadreiz citojis

Link to comment
Share on other sites

Es vairak ticu STATIEM , turkalt man s4iet tu esi ari dabujis banu CSDM no manim 90% esmu parliecinats !!!

CSDM man nepatik un nav tur bijis man bans :slap:

apsties labak demku un ta spried

Link to comment
Share on other sites

bossx mega mozg! Vari te nelikt demkas! Demka kur tu chiitoji staav tanii otraa topicaa! Taas kaut kaadas vertigo demkas man chista pie kaajas!

Shis otrs bans tev chali taadeelj, ka tu ieprieksh chiitoji un she ku reku esi atpakalj un speelee cs un veel raksti suudziibas! :lolza: ! Buutu speeleejis ar citu niku neviens evi nepamaniitu, protams ja tu atkal nekjertos pie chiitiem!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...